1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Azrailler bu kez Başhekimi ziyaret ettiler
Azrailler bu kez Başhekimi ziyaret ettiler

Azrailler bu kez Başhekimi ziyaret ettiler

Diyarbakırsporlu Taraftarlar Diyarbakır Devlet hastanesi baş hekimi Şenol Gedik'i makamında ziyaret ederek destek istediler.

A+A-

DİYARINSESİ ÖZEL İÇERİK - Azrailler Grubu Yönetimi Ramazan Tugay, Orhan Tuma ve Fırat Güneş bugün Devlet hastanesi Başhekimi Şenol Gedik'i ziyaret ettiler.

Koyu bir Diyarbakırspor taraftarı olduğu öğrenilen Gedik'in taraftarı ok sıcak bir ilgiyle karşılayarak

 yanlarında getirilen arkasında ismi yazılı formaya çok sevindiğini belirterek, Diyarbakırspor'un yeniden doğuşuna ve başarılarına son derece sevindiğini sözlerine ekledi.

Azrailler Grubu Başkanı Ramazan Tugay ise bu ziyaretlerin, Diyarbakırspor'a olan sevgiyi ve kentteki dinamikleri harekete geçirmek için olduğunu söyledi. Tugay, "Sayın Başhekimimiz Şenol beyi'de bugün makamında ziyaret ederk kendisine çok sevdiği Diyarbakırspor formasını yanımızda getirmiştik. Kendiside daha önce amatör futbol oynamış iyi bir Diyarbakırspor taraftarı olduğunu öğrenmek ayrıca bizleri çok sevindirdi. Taraftar olarak sayın Gedik'i maçlarımızda aramızda görmek istediğimizi belirttik. O'da en kısa sürede bizim yanımızda maçalrı izlemek için bizlere söz verdi" 

HABERE YORUM KAT