1. HABERLER

  2. SPOR

  3. AZRAİLLER, Timsah'a şov hazırladı
AZRAİLLER, Timsah'a şov hazırladı

AZRAİLLER, Timsah'a şov hazırladı

Turkcell Süper ligin 24. haftasında Diyarbakır'da oynanacak olan Bursaspor maçı öncesi, Diyarbakırspor'un en etkili Gruplarından AZRAİLLER GRUBU şimdiden taraftarı havaya sokmaya başladı.

A+A-

 Diyarbakırspor Dernekler Birliğine bağlı Azrailler Grubu Tribün Lideri Fırat Güneş ve Özkan Utku sitemize yaptıkları açıklamada, Bursaspor maçında bütün Türkiye'nin gözünün Diyarbakır'da olacağını çok iyi biliyoruz.

Bu maç için çok özel olarak hazırlandık. Diyarbakır Atatürk Stadı bugüne kadar görmediği şenliği ve tezahüratı ilk kez o gün yaşayacak. Ama bu demek değilki sahaya en ufak bir toplu iğne dahi atılmasına veya en ufak bir şiddete asla müsahama göstermeyeceğiz. Bizler bu maç için çok harika pankartlar ve tezahüratlarla stadı inim inim inleteceğiz. Diyarbakırın şanını bilmeyenelere eskiyi tekrar onlara hatırlatacağız. Rakip Bursaspor'un nefes bile almasına izin verilmeyecek. Bursada bize yapılanlara karşılık biz asla onların seviyesiz durumuyla karşılık vermeyeceğiz. Bizim Tribün şovumuzu izlemek isteyen tüm Diyarbakırlılıları maça davet ediyoruz" dediler.