1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Aziz Yıldırım: Amedspor büyük işler yaptı
Aziz Yıldırım: Amedspor büyük işler yaptı

Aziz Yıldırım: Amedspor büyük işler yaptı

DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL HABER -Aziz Yıldırım: "Öncelikle Amedspor'u tebrik etmek lazım. İlk 8'e kalmaları çok önemli.. Kupa'da yenmişiz, yenilmişiz çok önemli değil" dedi.

A+A-

Antalyaspor karşılaşması sonrası kameraların karşısına geçen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım açıklamalarda bulundu.

Aynı zamanda aslen Diyarbakırlı olan Yıldırım, konuşmasında Kupa maçına da değinerek, Amedspor için övgü dolu sözler kullandı.

AMEDSPOR BÜYÜK İŞER YAPTI

Aziz Yıldırım konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Diyarbakır'a maça gidemiyorum. Yurtdışında işlerim var. Salı, çarşamba yurtdışında olacağım. Yarın sabah çıkıyorum.  Yönetim orada olacak ama, Olayı fazla büyütmeyin, Öncelikle Amedspor'u tebrik etmek lazım. 2.Ligde mücadele eden, imkansızlıklar içinde olan bir takımın Türkiye kupasında İlk 8'e kalmaları çok önemli bir başarıdır. 

BİZ SİYASET YAPMIYORUZ

Biz spor yapıyoruz, siyasetle ilgimiz yoktur. Ben bunu her dönemde dile getirdim. Futbolun güzelliklerini göstermek için Diyarbakır'a gidiyoruz. Türkiye Kupası ile ilgili düşüncelerimi zaten biliyorsunuz, yani yenmişiz, yenilmişiz hiç önemli değil bizim için, Bizim için bu aşamada önemli olan Diyarbakır'a gidip, Fenerbahçe sevgisini Diyarbakır'a taşımak ve orada bir maç oynamaktır. Mahmut Uslu ve  yönetimdeki diğer arkadaşlarımız tabi ki gidecekler."

HABERE YORUM KAT

1 Yorum