1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Aziz Elaldı'dan 12 Bingölspor'a destek
Aziz Elaldı'dan 12 Bingölspor'a destek

Aziz Elaldı'dan 12 Bingölspor'a destek

DİYARİNSESİ.ORG - Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 1.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren 12 Bingölspor'a iş adamı desteği.

A+A-
12 BİNGÖLSPOR'A İŞ ADAMI DESTEĞİ
 
Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 1.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren 12 Bingölspor'a iş adamı desteği. Yeşil-Beyazlı takımın Diyarbakır 1968 ile deplasmanda oynadığı maçın konaklama giderleri iş adamı Aziz Elaldı tarafından karşılandı.
 
Aslen Bingöllü olan, Diyarbakır ve Ankara'da yatırımları olan Elaldı'nın deplasman giderlerini üstlenmesi yönetim tarafından memnuniyetle karşılandı. 12 Bingölspor Kulübü Başkanı Şeyhmus Güleyan, Diyarbakırspor ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da yöneticilik yapmış olan Aziz Elaldı'ya teşekkür etti.
 
'Diğer iş adamlarına örnek olacak'
 
Güleyan,"Bingölspor'u bugün biz yönetiyoruz ama bizler kulübün sahibi değiliz. Kulübün sahibi,Türkiye'nin hatta dünyanın değişik coğrafyalarında yaşayan hemşerilerimizdir. Aziz Elaldı bu değerli hemşerilerimizdendir. Diyarbakır'daki deplasman giderlerimizi karşıladı, biz de kulübümüz ve kentimiz adına kendisine teşekkür ediyoruz. Bu destek diğer iş adamlarımızı da inşallah teşvik edecektir. Bingölspor, Aziz Elaldı gibi maddi ve manevi olarak destek veren hemşerilerimizin desteğiyle hak ettiği yere gelecektir." dedi.
 

HABERE YORUM KAT