1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Aziz Demircan Diyarbakır’lı taraftarları üzdü
Aziz Demircan Diyarbakır’lı taraftarları üzdü

Aziz Demircan Diyarbakır’lı taraftarları üzdü

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’un alt yapısında yetişen takımının kalesini koruyan, daha sonra Karabükspor transfer olan,bu sezonda sözleşmesi sona erdiği halde,kendisini yetiştiren takımın kaleci ihtiyacı varken alınmaması Kayserispor’a transfer olma

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Amet SK)’nin 2015- 2016 sezonunda grubunda başarılı olup olmayacağını peşin söylemek mümkün değildir. Çünki biz taraftarları transferlerini eksik ve güçsüz görüyoruz. Bununla birlikte teknik heyet tarafından  zayıf görüyoruz.

Diyen bir grup Diyarbakır’lı futbol sever arkadaşı adına konuşan Rohat Yılmaz, “ Grubunun fazla gol yiyen ekiplerinden birisi ol,yine aynı kaleciyi transfer et kadrona al.Diyarbakır’lı genç başarılı kaleci Aziz Demircan niye transfer edilmediki. Kentimizin takımı ve  Aziz Demircan’ın eski takımına gelmeyipte Kayserispor’a gitmesine bir mana veremiyoruz.

Güçlü bir guruptayız şu ana kadar normal görüyoruz transferi iyi görmüyoruz. Çünki eski kadrodan iyi futbolcular alacakları olduğu için gelmediler ve başka kulüplerle anlaştılar. Doğru dürüst dış transfer yapılmadı. Biz buna bir mana verebiliyoruz diyoruzki çıkarıp gençleri oynatacaklar, biliyoruzki onlarda başarılı olamayacaklar. Yönetim kurulunu bu aklı verenler yanlış yapıyor. Biz Amed SK’nin PTT 1.ligine çıkmasını istiyoruz.Liglerin başlamasına az bi zaman kala Teknik Direktör İsmet Taşdemir ile sözde anlaşılıyor, ve bu hocaya futbolcu beğen talimatı veriliyor. Sonradan işler değişiyor.

Teknik Heyete 4 tane antrenör getiriliyor. Biz başarı istiyoruz, onun bunun dalga geçeceği küçük göreceği takım istemiyoruz.Bunuda iddia ediyoruz lafla peynir gemisi yürümüyor. İyi transfere kendini ispatlamışlara, takımını başarıya götüren futbolcuları transfer etmek izin yüksek meblağlar lazım. Canımız kadar sevdiğimiz kentimizin bu takımı bu kadro ile kesinlikle başarıl olamaz  diyoruz “ dedi.

HABERE YORUM KAT

3 Yorum
    İlgili Haberler