1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Aylak'tan zorunlu açıklama
Aylak'tan zorunlu açıklama

Aylak'tan zorunlu açıklama

Diyarbakırspor Kulübü geçici Kayyum Abdulkadir Duran'a bir tepkide teknik direktör Enver Aylak'tan geldi. Aylak, bu şartlarda görevi bırakacağını söyledi.

A+A-

Aylak yaptığı açıklamada, Dernekerl Birliği Başkanı Ramazan Tugay'a destek olduğunu belirterek, "Aramızda asla para konusu mevzubahis olmamıştır" dedi.

Aylak konuşmasında şunları söyledi: "Dernekler  Birliği başkanı  Ramazan Tugay tarafından bana söylenen cümlenin aynısı yazıyorum  hocam ben kayyum olarak  mahkemeye başvuru  yapacağım  benim amacım Diyarbakırspor'a canı gönülden destek  olmak  siz Enver Hoca olarak benle çalışmak istermisiniz    bende Konu Diyarbakırspor olunca neden olması benim için Diyarbakırspor'a hizmet etmek onurdur  hiçbir zaman öncelikle para konusu olmamıştır olmayacaktır

Ancak  istediğim tek şey  tek yetkili olarak görev yapacağımı beyan ettim  gerçekten amacım  sağlıklı bir yapılanmaya hazırlamaktır  Diyarbakırspor!u  istediğimiz konuma en kısa sürede ve zamanda  getirmekti,

 20.06.2013 tarihinden sonra ben  hiçbir resmi anlamda  muhatap bulamadığımdan dolayı  Diyarbakır spor'daki   görevimden  ayrılmak istediğim kesindir  tüm spor severler ve gerçek taraftarımız olan tüm halkımızdan  özür diliyorum. "

BU HABER SADECE DİYARİNSESİ.ORG'DE

HABERE YORUM KAT