1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Aydınalp ailesinin acı günü
Aydınalp ailesinin acı günü

Aydınalp ailesinin acı günü

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB uzmanı Dr. Aziz Aydınalp’ın 83 yaşında olan annesi evine hayata veda etti.

A+A-

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB uzmanı Dr. Aziz Aydınalp anne acısıyla sarsıldı. Annesini 83 yaşında kaybeden Uzman Dr. Aydınalp derin bir üzüntü ve kedere boğuldu.

12 yıldır kalp rahatsızlığı olan Nermin Aydınalp dün öğle namazından sonra Yeniköy Mezarlığına defnedildi. Cenazede çok sayıda daire müdürü, sağlık personelleri, Diyarbakır’ın ileri gelen aileleri ve doktor arkadaşları İş adamları Dr. Aziz Aydınalp’ı yalnız bırakmadılar. Uzun süre tedavi gören annesinin vefatı Aydınalp’ı gözyaşlarına boğarken, arkadaşları Aydınalp’a teselli verdi.  
 
Annesinin vefatının kendisini derinden yaraladığını gözyaşları arasında anlatan Dr. Aydınalp, “İşte son söz buraya kadar annemiz bizim en büyük değerimizdi maalesef kaybettik üzgünüm mekanı cennet olsun bu önemli günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarıma akrabalarımıza mesai arkadaşlarımıza sevenlerimizden Allah razı olsun, sağolsunlar Allah hayırlarını kabul etsin” dedi. 
 
Nermin  Aydınalp için Diyarbakır Taziye evinde taziye kurulurken, Dr. Aziz Aydınalp taziyeleri orada kabul edecek. 
 
 

HABERE YORUM KAT