1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Avatar Atakan'ın annesi ve kardeşi Asu Arslan ortaya çıktı
Avatar Atakan'ın annesi ve kardeşi Asu Arslan ortaya çıktı

Avatar Atakan'ın annesi ve kardeşi Asu Arslan ortaya çıktı

Survivor yarışmacısı Atakan Çağan Arslan'ın annesi ve kardeşi Asu Arslan sırrı aydınlandı. Atakan'ın annesiyle kardeşinin görüntüleri çıktı. Atakan'ın sevgilisi olduğu iddia edilen Ezgi Avcı'dan da açıklama geldi.

A+A-

Survivor 2016 adasındaki en başarılı erkek yarışmacı olan Avatar Atakan'ın ailesiyle ilgili sır perdesi aralandı. Atakan'ın annesi ve kız kardeşi Asu Arslan'ın fotoğrafları ortaya çıktı. Sevgilisi olduğu iddia edilen Ezgi Avcı'dan gelen paylaşım da dedikoduları alevlendirdi.
 
Survivor yarışmacısı olan Atakan Arslan'ı kamuoyu Avatar Atakan lakabıyla tanıdı. Atakan'ın ailesi ise merak konusuydu. İletişim ödülünü kazandığında sadece babasıyla görüşmüştü. Annesinin adını yarışma boyunca anmamış olması da merakı daha da artırdı.
Son tahmin ödülünde de Atakan kendisini babaannesi ile dedesinin büyüttüğünü söyleyip onlar için hediye kazanmak istemişti. Peki Atakan'ın niye babaanne ve dedesiyle büyüdü. Annesine ne oldu?
 
AVATAR ATAKAN'IN ANNESİ
 
Avatar Atakan'ın annesiyle ilgili sır sonunda aydınlandı. Meğer Atakan'ın annesiyle babası küçük yaşta boşanmışlar. Atakan'ın velayetini babası, kardeşininkini de annesi almış.
 
KARDEŞİ VE ANNESİNİN FOTOĞRAFI
 
Bu karedekiler Atakan'ın ayrı büyüdüğü annesi ve kız kardeşi Asu Arslan. Atakan yıllar sonra kardeşi ile yeniden görüşmeye başlamış. Ancak annesi ile iletişimi yok.
 
avatar-atakan-in-annesi-ve-kardesi-asu-arslan-orta-2248807.jpeg
 
Atakan'ın kardeşi Asu Arslan ile olan fotoğrafları da ortaya çıktı. Abi kardeş yakın bir ilişki sürdürüyor.
 
avatar-atakan-in-annesi-ve-kardesi-asu-arslan-orta-2248802.jpeg
 
ATAKAN İLE SEVGİLİ DEĞİLİZ
 
Survivor adasında Atakan ile sevgili oldukları dedikodusu çıkan Ezgi Avcı, ilginçtir ki adadan dönünce ilginç bir paylaşım yaptı.
 
avatar-atakan-in-annesi-ve-kardesi-asu-arslan-orta-2248814.jpeg
 
Ezgi Avcı'nın birlikte fotoğraf paylaştığı kişi Atakan'ın kardeşi Ahu olunca 'sevgili' dedikoduları yeniden alevlendi.,
 
Ezgi Avcı bunun üzerine instagram hesabından Atakan ile olan ilişkisine açıklama getirmeye çalıştı. Ezgi Atakan ile sevgili olmadıklarını belirtip şunları yazdı;
 
Açıklık getirmiş olduğum bir konuyu sizlerden aldığım yorumlar nedeniyle bir kez daha paylaşmak istedim. Atakan'la ilgili soru sorulduğunda dostum, yoldaşım diye cevapladım (ki kendisi de bana kardeşim diye hitap etmiştir) ama görüyorum ki yeterli olmamış.
 
Ezgi avcı ve atakan sevgilisi miBen kardeşim kelimesini kullanmam; çünkü daha maskülen bir ifade olduğunu düşünürüm ama eğer aramızdaki ilişkinin güvene dayalı bir dostluk olduğuna inanmanızı sağlayacak kelime oysa 'evet kardeşimdir Atakan'.atakanın sevgilisi ezgi avcıAtakan orda sağlığı ve performansı için mücadele ederken burda sadece bu tür söylemleri konuşarak farklı algıların yaratılmasını doğru bulmuyorum. Atakan'ı da beni de ayrı ayrı sevenlere ve bizim dostluğumuzu TAKDİR EDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER. Ona destek olmaya devam edelim lütfen!!!

HABERE YORUM KAT