1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Atıcılıkta baba-kız şampiyonaya hazırlanıyor
Atıcılıkta baba-kız şampiyonaya hazırlanıyor

Atıcılıkta baba-kız şampiyonaya hazırlanıyor

Atıcılıkta oldukça başarılı olan Diyarbakırlı Milli sporcu Ömer Akgün Türkiye Atıcılık Milli takımı adına 25-29 Haziranda yapılacak olan Atıcılık Dünya Kupası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

A+A-

Azerbaycan’ın başkenti Bakü şehrinde yapılacak şampiyona öncesi Ömer Akgün antrenmanlarını kendisi gibi atıcı olan kızı Esin Akgün ile birlikte sürdürüyor.
 
Atıcılık Federasyonu Milli Antrenörü Abdurrahman Akgün’ün, kendisi gibi başarılı olan sporcu kardeşi Milli sporcu olan Ömer Akgün, Türkiye Atıcıklık Milli takımı adına 25-29 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Atıcılık Dünya Kupası’nda Türkiye’yi temsil edecek.
 
BABA-KIZ ANTRENMANDA
 
Azerbaycan’ın başkenti Bakü şehrinde yapılacak şampiyona öncesi Ömer Akgün antrenmanlarını sürdürüyor. Akgün antrenmanlarını kendisi gibi başarılı bir atıcı olan kızı Esin Akgün ile birlikte sürdürürken, Dünya Kupası’nda başarılı olmak istediğini söyledi.
 
KÜÇÜK AKGÜN DE BABA VE AMCASININ İZİNDE
 
Babası Ömer Akgün gibi Atıcılıkta oldukça başarılı olan Esin Akgün de Ağustos ayında Mersin ilinde düzenlenecek olan Türkiye Havalı ve Ateşli Silahlar Seçme müsabakalarına katılarak şampiyon olmak istediğini söyledi. Diyarbakır adına yarışmaya katılacağını kaydeden Esin Akgün, hedefinin Atıcılık Federasyonu Milli Antrenörü Abdurrahman Akgün amcası ve Atıcılık Milli takımında Türkiye’yi dünyada temsil eden babası gibi başarılara ulaşmak olduğunu sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT