1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Atıcılar Mersin yolcusu
Atıcılar Mersin yolcusu

Atıcılar Mersin yolcusu

Diyarbakır'ın Başarılı Atıcıları Havalı ve Ateşli Silahlar 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası Müsabakasına gitmek için son hazırlıklarını bitirdiler.

A+A-

Mersin Erdemlide 10 - 15 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılacak olan Havalı ve Ateşli Silahlar 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası Müsabakasına Atıcılık milli takım Antrenörleri Kadri Akgün ve Abdurrahman Akgün ile hazırlanan Atıcılar başarılarına bir yenisini daha eklemek istiyorlar.

GENÇLİK SPOR KUPASINDA 18 SPORCUMUZ KATILIYOR

Mersin Erdemlide yapılacak olan Havalı ve Ateşli Silahlar 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası Müsabakasına Diyarbakır'dan 12 erkek ve 6 bayan sporcu olmak üzere toplam 18 sporcu gençlik ve spor kupasında Diyarbakır'ı temsil edeceklerdir.

AKGÜN' MADALYALARA AMBARGO KOYACAĞIZ

Diyarbakır'ın en başarılı spor dallarından biri olan atıcılık Antrenörü Kadri Akgün, "Diyarbakır ilini son yıllarda gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sayısız başarılar kazandık ve milli takımlarımıza birçok sporcu ve Antrenör kazandırdık. Sporcularımıza güveniyorum. İnanıyorum ki Mersin Erdemli 'de yapılacak olan Havalı ve Ateşli Silahlar 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupasında da madalyalara ambargo koyacağız" dedi. 

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT