1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ateşoğlu "Nesillere Kalacak bir kitap oldu"
Ateşoğlu "Nesillere Kalacak bir kitap oldu"

Ateşoğlu "Nesillere Kalacak bir kitap oldu"

Diyarbakırspor'un 40 yıllık tarihi kitap haline getirildi. Gazeteci yazar, İbrahim Ateşoğlu'nun büyük uğraşlar sonucu yazmış olduğu YEŞİL KIRMIZI - ŞARKIN YILDIZI isimli Diyarbakırsporun tarihi baştan sona görsel bir şekilde anlatıldığı kitap daha 1. bask

A+A-

Diyarbakırspor'un 40 yıllık tarihi kitap haline getirildi.

Gazeteci yazar, İbrahim Ateşoğlu'nun büyük uğraşlar sonucu yazmış olduğu YEŞİL KIRMIZI - ŞARKIN YILDIZI isimli Diyarbakırsporun tarihi baştan sona görsel bir şekilde anlatıldığı kitap daha 1. baskısında çok kısa sürede tüketildiği öğrenildi.

Şanlı Diyarbakırspor'umuz için hiç bir fedakarlıktan kaçınılmadan hazırlanan kitapta, 1.sınıf kaliteli ofset teknikler kullanıldığı ayrıca önümüzde ki günlerde kitabın 2. baskısının basımına başlanacağı bildirildi.

Sitemize konuşan Kitabın yazarı Gazeteci ve yazar Ateşoğlu şunları söyledi "Bu kitabı yazmaya karar verirken, çok fazla araştırma ve çok kişiyle görüşmem gerekiyordu, kitabın yazımında desteklerini esirgemeyen Diyarbakırspor'un kurucusu sayın Nejat Cemiloğlu olmak üzere, eski başkanlarımızdan sayın Ali Kahraman ve Necat Dilan'a  siteniz aracılığıyla bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca siteniz de kitabımla ilgili köşesine yer veren ve görüşlerini okuduğum sayın Celal Güney'e teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.

Kitap tanıtımıyla ilgili olarak çok yakında Diyarbakırspor'un 40.yıl balosunda da bir tanıtım yapılacağını hatırlatan Ateşoğlu, "Diyarbakırspor'un eski ve nostaljik resimlerini büyük tablolar haline getirilerek halkın ziyaretine açılacağını" sözlerine ekledi.