1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Atatürk Stadyumu taraftarlar tarafından temizlendi
Atatürk Stadyumu taraftarlar tarafından temizlendi

Atatürk Stadyumu taraftarlar tarafından temizlendi

Diyarbakır'da yoğun kar yağışı nedeniyle Atatürk Stadyumu'nda oynanması planlanan amatör maçların iptal edilmesinin ardından bir grup taraftar stadyumda kar temizleme çalışması başlattı.

A+A-
Diyarbakır'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Diyarbakır Atatürk Stadyumu'nun zemini tamamen karla kaplandı. Sabah saatlerinde başta taraftarlar olmak üzere kulüp yetkilileri ve Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü'ne bağlı stadyumdan sorumlu görevliler tarafından kar temizleme çalışmaları başlatıldı. Yarın saat 13.30'da Diyarbakır Atatürk Stadyumu'nda Diyarbakırspor AŞ-Refahiyespor maçının oynanacak olması nedeniyle kulüp yetkilileri ve taraftarların maçın ertelenmemesi için sahanın temizlenmesi adına büyük çaba gösterdi. Çalışmaların zeminin tamamen kardan arındırılıncaya kadar devam edeceği belirtildi.
 
Diyarbakır Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Diyarbakır'da Cumartesi ve Pazar günü kar yağışı beklenmediği, ancak hava sıcaklığının eksi 10 dereceye kadar düşeceği belirtildi.

HABERE YORUM KAT