1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Atatürk Stadı'nın yalnız çimleri hazır olmamalı'
'Atatürk Stadı'nın yalnız çimleri hazır olmamalı'

'Atatürk Stadı'nın yalnız çimleri hazır olmamalı'

Spor Toto 3.lig 2,grup takımlarından Diyarbekirspor’un maçlarını oynadığı Atatürk stadının bu hafta sonu oynayacağı maça her yönüyle hazır vaziyete getirilmesini istiyor taraftarları.

A+A-

Yeşil – Kırmızılı taraftarlar gurubu adına bir açıklama yapan Reşat Vuran,” Diyarbakır Atatürk stadında gördüğümüz kadırıyla ve takdır ettiğimiz kadırıyla yalnızca çim zemine bakılıyor dersek doğru olur. Futbolcular için bu güzel bir şey.  

Öte yandan stadın Maraton tribünününorta blok kısmı maalesef koltuktan yoksun bir vaziyette. Daha önceoe  belirtildiği gibi yazın ateş gibi beton zemin üzerinde,kışında buz gibi beton zemin üzerinde oturuyoruz. Gelelim kapalı tribüne oturma yerlerinin çoğunluktaki bölümü kırık dökük veya yerinde yok.Vip tribünü kolktukları yerlerinden sökülmüş yerleri ise oturulmayacak vaziyette. Bu durumda yetkililer diyorki Atatürk stadı  biz tribünleri hazır görmüyoruz. Ancak açık tribinlardeki koltuklar sökülüp, koltuk olmayan ve kırık koltuklarla değiştirilirse ozaman Atatürk stadı hazır olur maçlara.İnşallah bir tek uzayan çimlerin kesilmesiyle bu iş bitirilmez. Yetkililer diyorki 30 Ağustos Pazar günü oynanacak Payasspor maçına hazır olacakmış inşallah öyle olur.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler