1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Atatürk Stadının yalnız çimine özen gösteriliyor
Atatürk Stadının yalnız çimine özen gösteriliyor

Atatürk Stadının yalnız çimine özen gösteriliyor

Yeni Diyarbakırspor'un maçlarını oynadığı Atatürk stadının yeni sezon hizmet verilebilmesi için eksikleri bulunduğu belirtildi.

A+A-

Koyu bir Diyarbakırspor taraftarı olan Mehmet Aydınalp, Diyarbakırspor'un maçlarını kaçırmayan taraftarlardan olduğunu belirterek, "Ama Atatürk stadından bir dizi şikâyetimiz var. Ligin başlamasına çok az bir süre kalmasına karşın stat zemin çimlerine yoğun bakım yapıldığını görüyoruz. Ama diğer taraflar tribünler iç dış görüntüler hepsi kırık dökük. Tribünlerdeki birçok koltuğun yenilenmesi gerekmektedir. Maraton tribünün orta kısmının koltukları uzun bir süreden beni yoktur.

Beton zeminde bizlere maç izlettiriliyor. Diğer tribünlerde de kötü manzaralar oluşmuş. Stat tribünlerinin altında bulunan soyunma odaları koridorlar, tesisatlar evlere şenlik bir şekilde bakımsız. Bir çivi bile çakmıyorlar stat yetkilileri Atatürk stadının bakımı için. Yetkilileri göreve çağırıyoruz. Yeni sezon geldi çattı lütfen gerekeni yapsınlar. Herkes para verip maç izliyor hiç değilse rahat bir ortamda izlesin. Kırık ve yerinde olmayan koltukların acilen değişmesi gerekiyor" şeklinde konuştu. 

HABERE YORUM KAT