1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Atatürk stadının durumu hiçte iyi değil
Atatürk stadının durumu hiçte iyi değil

Atatürk stadının durumu hiçte iyi değil

Spor Toto 3.lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor’un 2015 – 2016 Sezonunda maçlarını oynayacağı Atatürk stadının çimleri hariç durumu hiçte iyi değil.

A+A-

Diyarbakır’ın sahipsiz olduğunu görmek isteyenleri Atatürk stadına davet ediyoruz.Dış görünüşü bir türlü iç görünüşü bir türlü. TOKİ’nin ayak oyunları tam belirgin bir hale gelmiş Atatürk Stadında. Diyarbekirspor taraftarlarının içi kan ağlıyor. Yeşil – Kırmızılı bir grup taraftar yaptığı ortak açıklamada,  “ Yetkilileri göreve davet ediyoruz, gelsinler baksınlar bu sezon  Diyarbekirspor’umuz Atatürk stadında maçların oynayacak.

Stat zeminine devamlı bakım yapıldığı içih bir şikayet yok. Fakat yeni stad yapılacak diye bu stada en ufak bir bakım yok, bakım dediğimiz zaman stadın oturacak koltukları koltukluktan çıkmış, aldıran yok maçı nasıl seyredecek bu taraftarlar. Tüm koltuklar arızalı kırık yerinden sökülmüş veya yerinde yok. Ayıklayın bu pirinçin taşını bakalım.

Zaten TOKİ’inin ayak oyunları ve sahte  ve düzmece raporlarla stadın seyirci kapasitesi 4600 kişiye indirilmişti. Stadyumda tribün çökmemiş, tiribün yıkılmamış sıkıntı oturacak yer olmaması. Diyarbekirspor taraftarları olarak yeni stadın yapılmasına karşı değiliz. Bu herkes gibi bizde biliyoruz iki sezona yani iki yıla kadar zor biter. Hiç değilse Atatürk stadının kırık dökük olan koltuklarını sökün değer oturulmayan tribünlerdeki koltukları takın.

Hiç değilse taraftarlar insanca maç izleyebilsin.Sezon açılmadan maçlar başlamadan yetkilileri göreve davet ediyoruz gelen görün insanların oturacağı şekle sokun tribünleri, sizleri göreve davet ediyoruz. Biz Atatürk stadı yıkılmasın demiyoruz, ama yeni stad bitsin o zaman TOKİ ne yapacaksa yapsın “ dediler.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler