1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Atatürk Stadındaki bu rezalete kim dur diyecek?
Atatürk Stadındaki bu rezalete kim dur diyecek?

Atatürk Stadındaki bu rezalete kim dur diyecek?

DİYARBAKIR – Spor Toto 3.lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor’un maçlarını oynayacağı Atatürk stadının tribünleri evlere şenlik.

A+A-

ATATÜRK STADI KOLTUKLARI EVLERE ŞENLİK
Atatürk Stadının kapalı tribün koltukları kırık dökük, Maraton orta bölümde büyük kısım koltuksuz, beton zemin, bazı bölümler kırık dökük.Vip tribünü utanç verici rezalet bir durumda.

Orda insanların oturup oturmayaacğı meçhul. Gelecek hafta Atatürk stadında maç oynanacak,sorumlu yetkililerin bu konudaki vurdum duymazlığı devam ediyor

Diyarbakır kenitinin 50 yıllık emektar stadı miadını doldurmasına rağmen yeni stadın yapımı tamamlanmadığı için bu sene yine tüm maçlar bu stadda oynanacak. Ancak stadın son hali içler acısı bir durumda. Koltukların neredeyse tamamının yerinden koptuğu, tam bir harabeye dönmüş bu stadyumda maç izlemeye gelecek olan taraftarlar yetkililerin neden önlem almadıkları ise tam bir muamma.

Diyarbakırlı sporseverler “ Atatürk stadı yıkılıcaksa yıksın yetkililer, bu rezaleti yaşatmasınlar Diyarbekirspor taarftarlarına.Maçları başka stada aldırsınlar.Çünki Tribünde maç izlemeye gidersen, hepsi kırık dökük toz ve paramparça. Vip tribününe gidersen oturacak koltuk yok utanç verici bir durumda. Maraton tribününe gidersen orta buyük bölümde beton zemin, yazın ateş gibi, kışın buz gibi zeminde oturmak zorundasın. Çünkü koltuk yok.Bu ne biçim iştir bizlerin kafası almıyor. Yetkililere sesleniyoruz, madem açık tribünlere seyirci almıyorsunuz,hiç değilse işe yarayan koltukları sokun maratona, kapalı tribüne ve vip tribinüne monte ettirin. Yoksa tribünlerinde insanlar bile oturmayı kabul etmez bu Atatürk stadında. Vakit varken stad tribünlerinde gerekli düzenlemeler yapılsın. Yetkililer bile gelip bu statta maç izleyemez.Diyarbekirspor taraftarları hor görülüyor “ dedi.

dsc_0016.jpgdsc_0017.jpgimages-003.jpg

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler