1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Asur Spor Antalya yolcusu
Asur Spor Antalya yolcusu

Asur Spor Antalya yolcusu

14-17 Nisan tarihleri arasında Antalya da düzenlenecek olan Türkiye Masterler şampiyonasına katılmak üzere Asur Spor Masterler ekibi bu akşam saatlerinde Antalya ya gidiyor.

A+A-

Marmara, Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölge temsilcilerinin katılacağı turnuvada 32 takım mücadele edecek.

Sekiz gurupta Dört takımın tek devreli lig usulü ile mücadele edeceği maçlar sonucunda ilk iki sırayı alan takımlar bir üst guruba çıkacak. Üst guruba çıkan toplam 8 takım eleme usulü ile oynayacağı maçlar sonucunda kupaya uzanan taraf belirlenecek.

Asur Spor takım sorumlusu Zülküf Yakut; ”Antalya da katılacağımız Türkiye Masterler şampiyonasında Antalya da kaldığımız süre içerisinde konakladığımız oteldeki davranışlarımızın yanı sıra diğer takımlarla kuracağımız iletişimlerde kentimize yakışan bir davranış biçimi sergilemek istiyoruz. Bu tür organizasyonların kazanma olgusundan uzak, sadece Bölgeler ve Kentler arası kaynaşma ve dayanışmayı sağlamak olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu bağlamda Asur spor ekibini karakter yapıları düzgün oyunculardan oluşturduk.

Maçlarda da kazanmak adına futbolun güzelliklerini sergileyerek başarılı olmayı hedefliyoruz. Bu güzelim organizasyonda emeği geçen ve tüm katılımcı takımlara teşekkür ediyorum.

 

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT