1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Astropay Card ve Ukash Kart Nasıl Satın Alabilirsiniz
Astropay Card ve Ukash Kart Nasıl Satın Alabilirsiniz

Astropay Card ve Ukash Kart Nasıl Satın Alabilirsiniz

Güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak için artık ödemeleriniz internet üzerinden ön ödemeli kartlar ile yapabilirsiniz.

A+A-
Ön ödemeli kart ailesinin en çok gelişmiş alt yapısı bulunan sistem üzerine hazırladığımız yazı dizisinde ilk olarak Astropay Kart Nedir size bunu anlatacağız.
 
Astropay kart dünyanın her yerinde kullanım ağına sahiptir. Bir çok online oyun sitesi ve bir çok alışveriş sitesi ödemelerini artık ukash kart ile yapmaktadır. Günümüz internetin çok hızlı bir şekilde gelişmesiyle artık ödemelerimizi internet üzerinden yapmaktayız. Yurt dışı veya yurt içinde bir internet sitesine ödeme yapmak için en güvenli yol ukash'tır diğer ödeme sistemlerinde banka ve kişisel bilgilerinizi vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu bililer kötü insanların eline geçtiği zaman sizi oldukça zor durumda bırakmaktadır. Kredi kartınızın limiti sıfırlayabilir veya kimlik bilgileriniz ile insanları dolandırmaya çalışabilirler. Bundan dolayı internet ortamında kesinlikle bu tarz bilgilerinizi paylaşmamanızı önermekteyiz. Smart Voucher firması bu açığı görerek piyasaya ön ödemeli kart ailesinin bir ürünü olan ukash kartı sürmüştür. Bu kart sayesinde artık ödemelerinizde sadece pin numarasını paylaşacaksınız. 
 
Astropay Kart kodları 19 haneli pin numarasından oluşmaktadır ve güvenli olmasının sebebi bu kartı satın alırken hiçbir evrak veya belge istenmeden çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ukash kartlar Euro değerli olarak satılmaktadır fakat Dolar birimlisi olan kartlarda mevcut olarak bulunmaktadır. Ukash Fiyatları günlük Euro kuruna göre hesaplanmaktadır. Euro 'daki inişler veya çıkışlar dolaylı olarak satış fiyatlarını da değiştirmektedir. Kart satın almadan önce mutlaka güncel fiyat listemizi almayı unutmayınız aksi durumda paranız eksik gelir ve kartınız size teslim edilmez gönderdiğiniz paranın miktarı satın almak istediğiniz kartın ücretini tamamladıktan sonra ukash kartınız size teslim edilmektedir. Türkiye'de internet üzerinde satılan ama dünyada satış noktalarında ve marketlerde satışı yapılmaktadır. Ayrıca güvenli olmasının bir diğer sebebi ise tek kullanımlık olmasıdır. 
 
 
Yani bu kartı satın alıp bir internet sitesine ödeme yapıktan sonra yeni bir alışveriş için yeni bir kart almanız gerekmektedir. Böylece kartınızı kullandıktan sonra başkalarının eline geçse dahi hiçbir işe yaramayacaktır. Ülkemizde ukash kart satın aldığınız zaman elinize fiziki bir kart geçememektedir. İnternet üzerinden online bir şekilde satın alınıp yine online bir şekilde kartınız basılıp size teslim edilmektedir. Firmamızda çeşitli ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemleri sayesinde size en uygun olacak bir şekilde ödeme gönderebilir ve kartınızı teslim alabilirsiniz. Öncelikle ukash banka havalesi ile satın alabilirsiniz. Şirketimizin 10 farklı bankada ticari olarak hesabı bulunmaktadır. Hesaplarımıza dilediğiniz zaman ücret yatırıp kartınızı alabilirsiniz. Eğer hiçbir bankada hesabınız bulunmuyorsa dilediğiniz bankamatik üzerinden ücret gönderebilirsiniz. Bu işlem için her hangi bir bankada aktif olarak hesabınızın olmasına gerek yoktur. Para yatırma bölümü bulunan tüm ATM'lerden ücret gönderebilirsiniz. 
 
Şirketimizin bir diğer ödeme sistemi kredi kartıyla ukashtır. Bu ödeme sitemi sayesinde kredi kartınız ile çok güvenli bir şekilde kart satın alabilirsiniz. Bunun için internet kullanımlarına açık olan bir kredi kartınız olması gerekmektedir. Eğer internet kullanımlarına kapalı ise şubenize giderek açtırmanız gerekmektedir. Ukash kart satışlarımız aracı site üzerinden yapılmaktadır. Firmamız sizden direkt olarak hiçbir zaman kredi kartı bilgilerinizi istememektedir. Aracı site üzerinde 3 D sistemi ve SSL sertifikası bulunmaktadır. Bu sayede ukash kart işlemleriniz güvenli bir şekilde sonuçlanmaktadır. Sitede ürünlerimizin adı skype kontör olarak geçmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için canlı destek bölümümüze bağlana bilirsiniz. 
Firmamamız Üzerinden 7/24 Astropay ve Ukash Kart Satın Alabilirsiniz. Hemen Bağlantı Adresimizi http://ukashastropaykart.com ziyaret edebilirsiniz. 
 

HABERE YORUM KAT