1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Aslan, Koşuyolu’nda Fuar’a katıldı
Aslan, Koşuyolu’nda Fuar’a katıldı

Aslan, Koşuyolu’nda Fuar’a katıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Bağlar İlçesi Koşuyolu Ortaokulu’nda gerçekleştirilen TÜBİTAK Bilim Fuarı’nı ziyaret etti.

A+A-

Bağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Elaltuntaş, Bağlar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürü Ramazan Özdemir ve öğretmenler tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, kurdele keserek fuarın açılışını gerçekleştirdi.

Açılışın ardından öğrencilerin geliştirdiği birbirinden yaratıcı fikirlerin sergilendiği fuarı gezen İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, burada gerçekleştirilen çalışmaları tek tek inceleyerek öğrencilerle yakından ilgilendi. Fuarı gezip öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, daha sonra öğretmenler odasında okulun öğretmenleriyle bir toplantı gerçekleştirdi.

ASLAN, ÖĞRETMENLERE SESLENDİ

Burada Öğretmenlere hitap eden Aslan, “Öğretmenlerimize kulak tıkayarak, öğretmenlerimizi dinlemeyerek, onların çalışmalarını görmezden gelerek asla başarıya ulaşamayız. Diyarbakırımızın başarı çıtasını yükseltmek istiyorsak tabiki bu siz değerli öğretmenlerimizle olur. Sizlere her zaman kapımız sonuna kadar açık olacaktır.  

Kurumdaki çalışma arkadaşlarıma en önemli talimatlarımdan birisi, gelen öğretmen ve müdür arkadaşlarımıza gereken bütün kolaylıkları sağlamalarıdır. Kurumdan içeriye adımınızı attığınızda işleriniz hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmelidir.

Ben Batman’da Öğretmenler Buluşması adı altında haftada 2 gün öğretmenlerimizle bir araya gelip onları dinliyordum. Onlardan çok güzel fikirler öğreniyordum. Her okuldan öğretmenlerimizle bir araya gelmiştik. Nasip olursa önümüzdeki yıl burada da aynı projeyi faaliyete geçireceğiz.

Öğretmenlerin söylediklerinin öğretmenler odasında dört duvar arasında kalmaması için çok güzel bir projeydi. Bizler sizlere hizmet etmek için oradayız. Bize düşen görev sizin ufkunuzu, projelerinizi istek ve taleplerinizi yerine getirmektir” şeklinde konuştu.

(Abdulsamet Karaş)

HABERE YORUM KAT