1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Asla Vazgeçmem 40. bölümüyle geliyor
Asla Vazgeçmem 40. bölümüyle geliyor

Asla Vazgeçmem 40. bölümüyle geliyor

Asla Vazgeçmem dizisi izleyenlerine yeni heyecanlar kazandırmaya devam ediyor. Show Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in yeni bölümünde izleyenleri neler bekliyor? İşte Asla Vazgeçmem 40. bölümden detaylar..

A+A-

Asla Vazgeçmem 40. bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Show TV'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in yayınlanacak yeni bölümünde de heyecan sürüyor. İşte Asla Vazgeçmem 40. bölümden detaylar..

Asla Vazgeçmem 40. Bölüm Fragmanı

Asla Vazgeçmem 39. Bölüm Özeti

Yiğit kardeşi Yağmur'u buldu

“Asla Vazgeçmem”in 39. Bölümünde; Yiğit hayatının en tuhaf olaylarından birini Nur ile birlikte yaşamıştır. Öldü varsaydığı babasının gerçek ölümünü... Yiğit’in babasının ölürken eline tutuşturduğu adrese giden Nur olayı açıklığı kavuşturamayınca kağıdı Yiğit’e verir. Ancak başını belaya sokmaması için onu takip eder. Böylece Yiğit ve Nur, Yiğit’in baba bir anne ayrı kız kardeşine Yağmur Kozan’a ulaşırlar. Ancak Yağmur Kozan tam bir ateş parçasıdır ve Yiğit’e şimdiden kök söktürmeye başlamıştır bile. Nazan İclal’lere gelmek için hiçbir fırsatı kaçırmamakta, Elmas’ı rahatsız etmek için elinden geleni yapmaktadır.  Ayrıca Cahit’i geri döndürmek için hem konuşarak ikna etme, hem kıskandırarak harekete geçirme gibi her yolu denemektedir. Özel hayatında hiç huzuru kalmayan Yiğit’in iş hayatı da Almanlarla yapacağı ortaklık için gelen bir Türk işadamı yüzünden karışacaktır.
 

 

HABERE YORUM KAT