1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Asla Vazgeçmem 40. bölümde Nur ve Yiğit'in arası açılıyor
Asla Vazgeçmem 40. bölümde Nur ve Yiğit'in arası açılıyor

Asla Vazgeçmem 40. bölümde Nur ve Yiğit'in arası açılıyor

Show Tv ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Asla Vazgeçmem 40. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Bu akşam ekrana gelecek olan Asla Vazgeçmem 40. bölüm fragmanında Nur ve Yiğit'in arası yeniden açılıyor. Asla Vazgeçmem 40. bölüm fragmanı ile izleyenleri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Asla Vazgeçmem 40. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

ASLA VAZGEÇMEM 40. BÖLÜM ÖZETİ
 
“Asla Vazgeçmem”in 40. Bölümünde; Yiğit ve Nur’un arası henüz düzelmemişken, Almanlarla yapılacak ortaklık için gelen bir Türk iş adamının Nur’u tanıması nedeniyle tekrar iyice gerginleşecektir. 
 


Nur eski mahallesinde tanıdığı olan Fatih’i yıllardır görmemiştir. Birden karşısına Kozan Şirketi'nde çıkması onun için de tam bir sürprizdir. Yiğit’in baba bir anne ayrı kız kardeşi Yağmur Kozan’ı eve getirmesi Aytül için kabul edilebilecek bir durum değildir. Yiğit ile aralarında büyük çatışma yaşanır. Ancak zaten Yağmur’un da bu evde kalmaya hiç niyeti yoktur. Nazan Elmas’ı rahatsız etmek için elinden geleni yapmaktadır.  
 
Ancak onun Cahit’in odasına taşınmasını öğrenmesi gözünü iyice karartır, kendi canını tehlikeye atarak, Elmas’ı çok zor bir durumda bırakır.Fatih ile Nur’un eski tanışıklıkları konusunda detayları Nur’dan öğrenemeyince çıldıran Yiğit’e cevabı İclal getirecektir.


ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
“Asla Vazgeçmem”in 39. Bölümünde; Yiğit hayatının en tuhaf olaylarından birini Nur ile birlikte yaşamıştır. Öldü varsaydığı babasının gerçek ölümünü... Yiğit’in babasının ölürken eline tutuşturduğu adrese giden Nur olayı açıklığı kavuşturamayınca kağıdı Yiğit’e verir. Ancak başını belaya sokmaması için onu takip eder. 
 
Böylece Yiğit ve Nur, Yiğit’in baba bir anne ayrı kız kardeşine Yağmur Kozan’a ulaşırlar. Ancak Yağmur Kozan tam bir ateş parçasıdır ve Yiğit’e şimdiden kök söktürmeye başlamıştır bile. Nazan İclal’lere gelmek için hiçbir fırsatı kaçırmamakta, Elmas’ı rahatsız etmek için elinden geleni yapmaktadır.  
 
Ayrıca Cahit’i geri döndürmek için hem konuşarak ikna etme, hem kıskandırarak harekete geçirme gibi her yolu denemektedir. Özel hayatında hiç huzuru kalmayan Yiğit’in iş hayatı da Almanlarla yapacağı ortaklık için gelen bir Türk işadamı yüzünden karışacaktır.

HABERE YORUM KAT