1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Asla Vazgeçmem 35. bölümde heyecan
Asla Vazgeçmem 35. bölümde heyecan

Asla Vazgeçmem 35. bölümde heyecan

Asla Vazgeçmem 35. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde yine izleyenleri ekranlara kilitleyecek. İşte Asla Vazgeçmem 35. bölümden detaylar..

A+A-

Asla Vazgeçmem 35. bölümünde yeni maceralar izleyenleri bekliyor. Show Tv'nin başarılı yapımı Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Asla Vazgeçmem 35. bölümden detaylar..

Asla Vazgeçmem 35. Bölüm Fragmanı


Asla Vazgeçmem 34. Bölümde neler olmuştu
 
“Asla Vazgeçmem”in 34. Bölümünde; Yiğit’in karşısında elini güçlendirmek için binbir oyunla hamile kalan İclal, düşük şoku yaşamaktadır.  Bu düşükten Yiğit’in haberi olmadan, onu hızlıca nikah masası oturtmak zorundadır. Elinde kalan tek koz Mert’i kullanarak Yiğit üzerindeki baskısını arttırır. Karnında Cahit’in bebeğiyle Kozan Çiftliği’ne yerleşen Elmas, anne ve babasını yanına aldırmak için ne kadar uğraşsa da gücü ancak müştemilata dönmelerine yeter. Eski mahallesinde abilerinin yanında yaşamaya başlayan Nazan ise çok zor günler geçirmektedir. Yiğit’i kendinden uzaklaştırmak için Kerem ile göstermelik bir birlikteliğe başlayan Nur, hem Yiğit’in asla vazgeçmez tutumu hem de kendisinin Yiğit’e olan zaafı nedeniyle bir türlü planında başarılı olamaz. Artık büyük oynamak zamanı gelmiştir. Ancak tesadüfen göreceği bir ittifak, kararını sorgulamasına neden olacaktır.
  
Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor.
 
Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur(Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh... Ya kafes onları boğacak... Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak...

HABERE YORUM KAT