1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Asla Vazgeçmem 16.bölüm
Asla Vazgeçmem 16.bölüm

Asla Vazgeçmem 16.bölüm

Show Tv'nin beğeniyle takip edilen dizisi Asla Vazgeçmem 16.bölümüyle ekranlara geliyor. Asla Vazgeçmem'in yeni bölümünde neler yaşanacak! Asla Vazgeçmem 16.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..

A+A-
Show Tv'nin yeni dizilerinden Asla Vazgeçemem 16.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Asla Vazgeçmem'in yeni bölümünde Nur ile Yiğit arasında neler yaşanacak! Asla Vazgeçmem 16.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..
 
Asla Vazgeçmem son bölüm özeti
 
Fırat'ın devreye girmesiyle Nur, hayatını değiştirecek bir karar veriyor. Nur'un kararı sadece Yiğit'i değil, tüm Kozan'ları şoke ediyor.
 
Doğmamış çocuğunun varlığını, onu kaybettiğinde öğrenen Yiğit, Nur'un hamileliğini ondan gizlemesini kaldıramaz. Nur ve Yiğit aynı acıyı çekerler ama, acılarını birbirleriyle paylaşamaz hale gelirler. İclal'in Aytül yüzünden atlattığı büyük tehlike ise, Fırat'ın Yiğit ve Nur evliliğini öğrenmesine sebep olur. Fırat'ın büyük sırra ortak olmasıyla çiftlikteki dengeler değişir. Yiğit ve Nur'un aralarındaki duygusal uçurum her an biraz daha açılırken, Fırat'ın devreye girmesiyle Nur hayatını değiştirecek bir karar verir. Nur'un kararı sadece Yiğit'i değil, tüm Kozan'ları şoke edecektir. 
 

HABERE YORUM KAT