1. HABERLER

  2. SPOR

  3. ASKF’den Vali Aksoy’a nezaket ziyareti
ASKF’den Vali Aksoy’a nezaket ziyareti

ASKF’den Vali Aksoy’a nezaket ziyareti

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Diyarbakır Şubesi Başkanı Remzi Dayan, önümüzdeki Cumartesi günü yapılacak kongre öncesinde kurmaylarıyla beraber bir dizi ziyaretlerde bulundu.

A+A-

Remzi Dayan bu kapsamda yönetim kurulu üyeleriyle beraber dün Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.
 
Vali Aksoy, kabulde yaptığı açıklamada, Cumartesi günü yapılacak ASKF Diyarbakır şubesi seçiminin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu. Gençlere hizmet etmek için ellerinden gelen bütün çabayı sarf edeceklerine dikkat çeken Aksoy, altyapı ve tesisleşme konusundaki desteklerin de devam edeceğini söyledi.
 
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Diyarbakır Şube Başkanı Remzi Dayan ise burada yaptığı açıklamada, “Sayın Valimiz Hüseyin Aksoy, sportif faaliyetlerin gelişmesi ve tesisleşme konusunda bizlere önemli katkılar sunmuştur. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
 
Dayan ve beraberindekiler daha sonra Amedspor kulüp başkanı Ali karakaş’a da nezaket ziyaretinde bulundu. Dayan, Amedspor’un spora olan hizmetinin küçümsenmeyeceğini belirterek, “Amedspor Talaytepe’de kentimize çok güzel bir tesis kazandırdı. Bunun devamını diliyoruz. Altyapı ve tesisleşme konusunda mesafe kaydettikçe sportif başarılar da artarak devam edecektir” dedi.
 
Karakaş’da spora verdikleri desteğin devam edeceğini ve kent olarak daha ileri gitmeleri konusunda birlikte çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.
 

HABERE YORUM KAT