1. HABERLER

  2. SPOR

  3. ASKF’den İlhanlı’ya tam destek
ASKF’den İlhanlı’ya tam destek

ASKF’den İlhanlı’ya tam destek

Diyarbekirspor’un 2. Lige çıkma maçında penaltılar sonucu Ofspor’a elenmesinin ardından aralarından daha önce kulüpte yöneticilik de yapmış olan bazı kişilerin,

A+A-

Diyarbekirspor’un 2. Lige çıkma maçında penaltılar sonucu Ofspor’a elenmesinin ardından aralarından daha önce kulüpte yöneticilik de yapmış olan bazı kişilerin, kulüp ve yönetime yönelik sosyal medya üzerinden büyük eleştiriler yapması üzerine, spor camiası ardı ardına Diyarbekirspor ve Kulübün Onursal Başkanı Fevzi İlhanlı’ya tam desteklerini bildiren açıklamalarda bulundu.

Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu’da, büyük bir fedakarlık örneği gösteren Diyarbekirspor Kulübü ve Onursal Başkanı Fevzi İlhanlı’nın yanında olduklarını bildirdi.

“İLHANLI’NIN FEDAKÂRLIĞINI GÖRMEZDEN GELMEK VİCDANSIZLIKTIR”

Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu, takımı en alt seviyelerden alarak saygınlık kazandıran ve bunu yaparken de kendi maddi imkânlarını seferber eden Başkan Fevzi İlhanlı’nın yanında olduklarını bildirdi. ASKF’den yapılan açıklamada şöyle dendi:
 
“Büyük bir Diyarbakır ve Diyarbekirspor milliyetçisi ve sevdalısıdır olan tüm maddi ve manevi destekte bulunan ve hiçbir kurum ve kuruluştan maddi destek istemeyen kendi reklamı peşinde olmayan ender Diyarbakır sevdalısı ve başkanlarından biri olan 3 yıllık süre zarfında kendi maddi imkanları seferber eden bu uğurda hiçbir masraftan kaçınmayan Başkan Fevzi İlhanlı’nın spora katkı yolunda yaptığı fedakarlığı görmezden gelmek büyük bir insafsızlık ve vicdansızlık olacaktır.
 
“DÜN DESTEKLEDİK, BUGÜN DE DESTEKLİYORUZ VE YARIN DA DİYARBAKIRI TANITIMINDA VE TEMSİLİYETTE FAYDALI OLAN İNSANLARIMIZIN YANINDA YER ALARAK DESTEĞİMİZİ SÜRECEKTİR”
 
Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak bu fedakarlığı görerek hiçbir katkıda ve destekte bulunmayan ve haksız yere ve yönden karalamaya kalkan bu şahıslar ve çevreleri daha aklı selim davranmaya ve düşünmeye davet ediyoruz.

ASKF yönetimi olarak  Diyarbakır sevdalısı olan iş adamlarımızı Diyarbakırı tanıtım ve kalkındırma adına temsiliyette faydalı olan insanlarımızın yanında yer alarak desteklerimizi sürdüreceğiz. İş adamlarımızı spordan küstürmek yerine sevdirmeye teşvik edip faydalanmaya davet ediyoruz. Diyarbakır ve Diyarbekirspor A.Ş Milliyetçisi ve sevdalısı olan Fevzi İlhanlı Başkanın spora yaptığı bu fedakarlığı görerek “dün desteklediğimiz gibi, bugünde destekliyoruz ve yarında Diyarbakırı en iyi şekilde tanıtımında ve temsiliyette faydalı olan insanlarımızın yanında yer alarak desteğimizi sürdüreceğiz”

HABERE YORUM KAT