1. HABERLER

  2. SPOR

  3. ASKF malzeme ve nakdi yardım talebini oluşturdu
ASKF malzeme ve nakdi yardım talebini oluşturdu

ASKF malzeme ve nakdi yardım talebini oluşturdu

DİYARBAKIR- Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Remzi Dayan, “Amatör spor kulüplerine ayrılan bütçeden yararlanmak üzere bu yılda bu malzeme ve nakdi yardım talebimiz oluşturduk” dedi.

A+A-

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF ) Başkanı Remzi Dayan ve yönetim kurulundan oluşan heyet, Diyarbakır Büyükşehir belediye başkanlığına sunmak için kentteki amatör spor kulüplerine malzeme ve nakdi yardım talebi listesini oluşturdu

DAYAN: MALZEME VE NAKDİ YARDIM TALEBİMİZ OLUŞTURDUK

“Amatör spor kulüplerine ayrılan bütçeden yararlanmak üzere bu yılda bu malzeme ve nakdi yardım talebimiz oluşturduk” diyen Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Dayan, yerel yönetimlerin amatör spor kulüplerinin en büyük destekçileri olduğunu kaydederek şunları söyledi:

“Belediyemiz daha önce amatör spor kulüplerimize her yıl olduğu gibi bu yılda Amatör spor kulüplerine ayrılan bütçeden yararlanmak için malzeme ve nakdi yardım taleplerini hazırladık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cumali Atilla beyden desteklerini bekliyoruz. Diyarbakır Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi Diyarbakır’a yapılan, sentetik çim sahalar, spor salonları ve her semtteki spor alanlarıyla amatör spora desteğini birçok kez gösterdiler. Bizde ASKF olarak ilimizde faaliyet gösteren Amatör spor kulüplerine malzeme ve nakdi yardım talebimizi Büyükşehir Belediye Başkanımız Cumali Atilla beye destek talebimizi sunmak için hazırladık”