1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Zamanı yeni bölüm
Aşk Zamanı yeni bölüm

Aşk Zamanı yeni bölüm

ATV'nin sevilerek takip edilen dizisi Aşk Zamanı son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi.

A+A-

Son bölümde babasını karşısına alıp İstanbul'a dönmeyi kafasına koyan Sema'yı bekleyen sürpriz damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Aşk Zamanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin sevilerek takip edilen dizisi Aşk Zamanı son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde  babasını karşısına alıp İstanbul'a dönmeyi kafasına koyan Sema'yı bekleyen sürpriz damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Aşk Zamanı yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizde olacak..

 

 İlk iki bölümüyle sosyal medyada ses getiren Aşk Zamanı 3. bölümüyle kaldığı yerden devam etti. Dizinin bu bölümünde babasını karşısına alıp İstanbul'a dönmeyi kafasına koyan Sema'yı bekleyen sürpriz damga vurdu. Farklı konusuyla adından söz ettiren, Medyalab imzalı dizi ünlü bir kabadayının karısını kaybetmesi ve beş kızının sorumluluğunu almasıyla değişen hayatını anlatıyor.  
 
AŞK ZAMANI 3. BÖLÜM ÖZETİ
 
Aşk Zamanı 3. bölümünde; babası her ne kadar İstanbul'a gitmesine, iş görüşmesi yapmasına karşıysa Sema da o kadar kararlıydı gidip kendi yolunu çizmeye. Kardeşleri, yokluğunu hissettirmeyeceklerdi güya ama daha baştan hengâmeli başlar bu yolculuk... Uçağını kaçırınca, Fikret'in teklifini kabul etmek zorunda kaldı. Beraber, arabayla çıktılar yola. Öte yandan Sema'nın yokluğunu Orhan'a hissettirmemeye çalışan kızların yardımına ise Reyhan yetişti. Ancak, Aşk Zamanı son bölümünde yolculuğun sonuna gelen Sema'yı büyük bir sürpriz beklemekteydi.

 

HABERE YORUM KAT