1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Zamanı yeni bölüm
Aşk Zamanı yeni bölüm

Aşk Zamanı yeni bölüm

ATV'nin yeni dizisi Aşk Zamanı 1. bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. ATV'nin yaz sezonu dizisi olan Aşk Zamanı'nda başrolleri Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur paylaşıyor. Peki Aşk Zamanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

A+A-

ATV'nin yeni dizisi Aşk Zamanı 1. bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. ATV'nin yaz sezonu dizisi olan Aşk Zamanı'nda başrolleri Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur paylaşıyor. Peki Aşk Zamanı yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizde..

Orhan, Türkiye'nin sayılı kabadayılarından biridir. Karısı Güliz, amansız bir hastalığın pençesine düşer ve ölüm döşeğindeyken Orhan'ı kanundışı işler yapmamaya tövbe ettirir. Orhan, karısının bu son isteğini kabul eder. Babalar meclisini toplar ve kabadayılıktan ayrıldığını açıklar. 
 
 
Orhan'a şart koşarlar: İstanbul'u terk edecek, bir daha ne bu şehre ne de eski işine geri dönecektir. Orhan, bu şartları kabul eder. Orhan'la vedalaşmayan tek bir kişi vardır: O da ezeli rakibi olan Yahya... 
 
Orhan, Ege'de huzurlu bir kasaba bulur... Kızlarını da yanına alarak, bu güzelim Ege kasabasında, karısına söz verdiği gibi yeni bir hayata yelken açar. Acaba bu huzurlu kasaba, onun gibi eski bir kabadayıyı bağrına basacak mıdır? Belediye Başkanı Reyhan, Orhan kasabaya geldiğinde çok rahatsız olur.
 
 
Yapım : Medyalab
 
Yapımcı : Çağrı GEDİKOĞLU 
 
Yönetmen : Mahmut Bora Onur
 
Senaryo : Ali Alper Erze – (alperZ)
 
Müzik : Hüsamettin Alp Yenier
 
Oyuncular : Yavuz BİNGÖL - ORHAN Deniz UĞUR - REYHAN Bekir AKSOY - TEKİN Ali Ersan DURU- FİKRET Burcu BİNİCİ - SEMA Osman ALBAYRAK- İDRİS Nihan BALYALI - EDA Sarven ÇANKAR- LEVENT Berk GÜNEŞBERK- DENİZ Müge BAYRAMOĞLU- DERYA Büşra AYAYDIN - AZRA EMRE BEY - CAN Sezgi DENİZ - İNCİ İlyas ÖZÇAKIR - KAMİL Pervin ÜNALP - NERİMAN Yavuz TOPOYAN - BAHRİ Ender Zeynep İGE - MERYEM Rüya GÜNDEREN - CEYDA Mustafa Arda ÇIRAK - ALİ

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler