1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Zamanı ekrana kilitliyor!
Aşk Zamanı ekrana kilitliyor!

Aşk Zamanı ekrana kilitliyor!

Başrollerini ünlü oyuncular Yavuz Bingöl ile Deniz Uğur'un paylaştığı dizi Aşk Zamanı, romantik komedi tadındaki hikâyesiyle fark yaratmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek Aşk Zamanı yeni bölümü için heyecan dorukta. Yayınlanan Aşk Zamanı 5. bölüm f

A+A-

Kabadayılık’tan emekli bir “baba” ve kızlarının komik, aşk dolu hikâyesi “Aşk Zamanı yeni bölümü için heyecan  dorukta.  Merakla beklenen Aşk Zamanı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızlarıyla bir Ege kasabasına yerleşip sakin bir hayat sürmeyi arzu eden Kabadayı Orhan için işler umduğu gibi gitmiyor. Kabadayı Orhan, kötü şöhretinden bir türlü kurtulamıyor.

Aşk Zamanı yeni bölümüyle bugün 21.15'te atv'de…

AŞK ZAMANI 5. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE


 
AŞK ZAMANI 5. BÖLÜM ÖZETİ

Kızları tarafından kendisine kurulan kumpastan habersiz olan Orhan, aşk mektubunun yarattığı etkiyle tıpkı gençliğindeki enerjik Orhan'a dönüşür ve Reyhan Başkan'ı yemeğe davet eder. Bu durum Emniyet Amiri Tekin'in hiç hoşuna gitmez. Öte yandan Orhan'ı takip etmesi için gönderilen Fikret'e, patronu Yahya tarafından yeni bir görev verilir. Değeri çok yüksek bir tabloyu evinde saklayacak ve zamanı gelince teslim edecektir. Fikret'in anneannesi Neriman, tabloyu Orhan'a satar. Orhan da Reyhan'a hediye eder. Tabloyu geri almaya çalışan Fikret'e Sema ve Deniz yardımcı olurlar. Üçlüyü büyük bir macera beklemektedir. Orhan'ın varlığından rahatsız olan Tekin de kaçak olabileceği düşüncesiyle, tablonun peşine düşer. Böylece olaylar iyice arapsaçına döner.

AŞK ZAMANI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Babasından habersiz İstanbul'a giden Sema'nın yakalanması yetmezmiş gibi, Orhan Yanar'ın evine bir de imzasız bir mektup bırakılır. Mektubun ulaşması gereken kişi yerine Orhan'ın eline geçmesi, evde zelzele yaratır. Orhan, kızlarına yollanan bu aşk mektubunu kimin gönderdiğini araştırmaya koyulur. Kızların sorgusu, İdris'in araştırması derken, Emniyet Amiri Tekin'den bile yardım ister Orhan... Kasabanın bütün delikanlıları zan altındadır. Kızlarıysa belki hayatlarında ilk kez bu kadar günahsızdır. Mektubun izini süren Orhan'ı kocaman bir sürpriz beklemektedir. Bu aşk mektubu kızlarına değil, Orhan'ın kendisine gönderilmiştir.

AŞK ZAMANI'NDA KİM KİMDİR?

• ORHAN (YAVUZ BİNGÖL)
Yeraltı dünyasının namlı kabadayılarından biri. Acımasızlığıyla suç âlemine korku salmış olmasına rağmen, kızlarına bir türlü söz geçiremez. Orhan, kabadayılığı bırakıp ufak ve huzurlu bir kasabaya yerleşmeye karar verir.

• REYHAN (DENİZ UĞUR)
Kasabanın güzeller güzeli Belediye Başkanı… Akıllı. Lise mezunu olmasına rağmen üniversite okumuş kadar bilgili; hayatı boyunca kasabasından başka yerde yaşamamasına rağmen bütün dünyayı gezmiş kadar kültürlü.

• FİKRET (ALİ ERSAN DURU)
Orhan'ın baş düşmanı Yahya'nın adamı… Anne babasını ufak yaşta kaybetmiş. Doğma büyüme bu kasabadan olmasına rağmen on sekiz yaşını doldurur doldurmaz İstanbul'a gitmiş, pis işlere bulaşmış.

• SEMA (BURCU BİNİCİ)
Kızların en büyüğü… Kendine güvenen, akıllı, ayakları yere sağlam basan, mantıklı bir kız…

• TEKİN (BEKİR AKSOY)
İlçenin emniyet amirlerinden… Organize Suçlarla Mücadele şubesinde çalışırken yıllarca Orhan'ın peşinden koşmuş; bir türlü içeri atamamış.

• EDA (NİHAN BALYALI)
Girişken, cilveli, konuşkan, hamarat, romantik… Tam bir ev kızı…

• DERYA (MÜGE BAYRAMOĞLU)
Atılgan, maceracı, deli dolu, kavgacı… Erkek çocukları gibi dağda tepede dolaşmaya bayılıyor.

• AZRA (BÜŞRA AYAYDIN)
Liseye gidiyor. Güzel olduğunu farkında, kendini beğenmiş…

• CEYDA (RÜYA GÖNDEREN)
Babasının gözdesi… Tam bir akıllı bıdık… Ablalarına akıl veriyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler