1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Zamanı dizisinde heyecan dorukta!
Aşk Zamanı dizisinde heyecan dorukta!

Aşk Zamanı dizisinde heyecan dorukta!

Genç ve deneyimli isimlerin bir araya toplayan, Medyapım imzalı dizi Aşk Zamanı yeni bölüm için heyecan dorukta. Aşk Zamanı dizisi yeni bölümünde Orhan, Reyhan Başkan ile aşk yaşayacak mı? konusu merak ediliyor. Peki Aşk Zamanı 6. yeni bölüm fragmanı ne z

A+A-

Ekranların yeni dizilerinden aşk Zamanı son bölümü 30 Temmuz Perşembe akşamı ekrana geldi. Sürpriz gelişmelerin yaşandığı Aşk Zamanı 5. bölümde Orhan, aldığı mektup ile gençlik yıllarına dönerken, Fikret, Sema ve Deniz yeni planlar peşine düştü.

Farklı konusuyla dikkat çeken Aşk Zamanı 5. bölümüyle macera kaldığı yerden devam etti. Peki, kısa sürede ilgi odağı olan ATV dizisi Aşk Zaman son bölümünde Orhan'ı ve kızları neler bekliyordu? Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un başrollerini paylaştığı dizinin bu bölümünde; mektubun kendine geldiğini öğrenen Orhan, gençliğine döndü vee Reyhan Başkan'ı yemeğe davet etti.

AŞK ZAMANI 5. BÖLÜM ÖZETİ

Kızları tarafından kendisine kurulan kumpastan habersiz olan Orhan, aşk mektubunun yarattığı etkiyle tıpkı gençliğindeki enerjik Orhan'a dönüşür ve Reyhan Başkan'ı yemeğe davet eder. Bu durum Emniyet Amiri Tekin'in hiç hoşuna gitmez. Öte yandan Orhan'ı takip etmesi için gönderilen Fikret'e, patronu Yahya tarafından yeni bir görev verilir. Değeri çok yüksek bir tabloyu evinde saklayacak ve zamanı gelince teslim edecektir. Fikret'in anneannesi Neriman, tabloyu Orhan'a satar. Orhan da Reyhan'a hediye eder. Tabloyu geri almaya çalışan Fikret'e Sema ve Deniz yardımcı olurlar. Üçlüyü büyük bir macera beklemektedir. Orhan'ın varlığından rahatsız olan Tekin de Kaçak olabileceği düşüncesiyle, tablonun peşine düşer. Böylece olaylar iyice arapsaçına döner.

AŞK ZAMANI KONUSU

Aşk Zamanı; İstanbul'un en ünlü kabadayılarından biri olan Orhan'ın karısının ölümüyle değişen hayatını anlatmaktadır. Karısı Güliz, amansız bir hastalığın pençesine düşer ve ölüm döşeğindeyken Orhan'ı kanundışı işler yapmamaya tövbe ettirir. Orhan, karısının bu son isteğini kabul eder.

Babalar meclisini toplar ve kabadayılıktan ayrıldığını açıklar. Orhan'a şart koşarlar: İstanbul'u terk edecek, bir daha ne bu şehre ne de eski işine geri dönemeyecektir. Orhan, bu şartları kabul eder. Orhan'la vedalaşmayan tek bir kişi vardır: O da ezeli rakibi olan Yahya... Orhan, Ege'de huzurlu bir kasaba bulur. Kızlarını da yanına alarak, bu güzelim Ege kasabasında, karısına söz verdiği gibi yeni bir hayata yelken açar. Acaba bu huzurlu kasaba, onun gibi eski bir kabadayıyı bağrına basacak mıdır? Belediye Başkanı Reyhan, Orhan kasabaya geldiğinde çok rahatsız olur.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler