1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Zamanı 4. yeni bölüm
Aşk Zamanı 4. yeni bölüm

Aşk Zamanı 4. yeni bölüm

Atv'de ekrana gelen Aşk Zamanı yeni bölüm için heyecan dorukta. Merakla beklenen Aşk Zamanı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlk üç bölümü ile ekranlarda büyük çıkış yakalayan Aşk Zamanı yeni bölümünde neler olacak? Tüm ipuçları ve yeni gelişmeler.

A+A-

Atv'nin beğenilen dizilerinden Aşk Zamanı 3. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. İlk iki bölümüyle beğeni toplamayı başaran ve izleyicileri beklentiye sokan Aşk Zamanı 3. bölümüyle bir kez daha izleyenlerden tam not almayı başardı. Peki Aşk Zamanı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AŞK ZAMANI 4. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE


 
 
Ekranların merakla beklenen dizisi Aşk Zamanı 4. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. İlk iki bölümüyle sosyal medyada ses getiren Aşk Zamanı 3. bölümüyle kaldığı yerden devam etti. Dizinin bu bölümünde babasını karşısına alıp İstanbul'a dönmeyi kafasına koyan Sema'yı bekleyen sürpriz damga vurdu. Farklı konusuyla adından söz ettiren, Medyalab imzalı dizi ünlü bir kabadayının karısını kaybetmesi ve beş kızının sorumluluğunu almasıyla değişen hayatını anlatıyor. Genç ve deneyimli isimlerin bir araya toplayan, Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un başrollerini paylaştığı Aşk Zamanı 3. bölümü 16 Temmuz Perşembe akşamı saat 20:45'te Atv'de yayınlandı.

AŞK ZAMANI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Aşk Zamanı 3. bölümünde; babası her ne kadar İstanbul'a gitmesine, iş görüşmesi yapmasına karşıysa Sema da o kadar kararlıydı gidip kendi yolunu çizmeye. Kardeşleri, yokluğunu hissettirmeyeceklerdi güya ama daha baştan hengâmeli başlar bu yolculuk... Uçağını kaçırınca, Fikret'in teklifini kabul etmek zorunda kaldı. Beraber, arabayla çıktılar yola. Öte yandan Sema'nın yokluğunu Orhan'a hissettirmemeye çalışan kızların yardımına ise Reyhan yetişti. Ancak, Aşk Zamanı son bölümünde yolculuğun sonuna gelen Sema'yı büyük bir sürpriz beklemekteydi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler