1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Zamanı 3.bölüm'de neler olacak
Aşk Zamanı 3.bölüm'de neler olacak

Aşk Zamanı 3.bölüm'de neler olacak

ATV'nin yeni yaz dönemi dizilerinden olan Aşk Zamanı bu akşam yepyeni bir bölüm ile izleyicisiyle buluşuyor. Aşk Zamanı yeni bölümü ile heyecan, romantizm ve kahkaha dolu saatler geçirebilirsiniz.

A+A-

Merakla beklenen Aşk Zamanı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlanması ile heyecan dorukta...

Aşk Zamanı, romantik komedi tadındaki hikâyesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Kabadayılık’tan emekli bir “baba” ve kızlarının komik, aşk dolu hikâyesi “Aşk Zamanı” merakla beklenen 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Zamanı yeni  bölümüyle bu akşam (16 Temmuz Perşembe) 21.15’te atv’de.

 
AŞK ZAMANI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Babası her ne kadar İstanbul'a gitmesine, iş görüşmesi yapmasına karşıysa Sema da o kadar kararlıdır gitmeye... Kardeşleri, yokluğunu hissettirmeyeceklerdir güya ama daha baştan hengâmeli başlar bu yolculuk... Uçağını kaçırınca, Fikret'in teklifini kabul etmek zorunda kalır. Beraber, arabayla çıkarlar yola... Öte yandan Sema'nın yokluğunu Orhan'a hissettirmemeye çalışan kızların yardımına ise Reyhan yetişir. Yolculuğun sonunda ise Sema'yı büyük bir sürpriz beklemektedir.


Geçtiğimiz hafta yayınlanan dizinin son bölüm etiketi #şimdiaşkzamanı, kısa sürede Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. #şimdiaşkzamanı etiketi, üst sıralara yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, uzun süre kalmayı başardı.

Bir kabadayının emekli olmaya karar verip kızlarıyla bir Ege kasabasına yerleşmesini konu edinen dizi, romantik komedi tadındaki hikâyesiyle fark yaratıyor.

Aşk Zamanı son böllümünde; Orhan, her ne kadar kızlarını bu ufak kasabada daha kolay zapt edebileceğini düşünse de hayat kızlarının önüne yeni aşklar çıkarmaktadır. Sema, babasının düşmanı Yahya'nın adamı olduğunu bilmeden Fikret'le görüşmektedir. Eda, babasına bir kere daha yakalanma pahasına Doktor Levent ile görüşmekten vazgeçmez. Ok yaydan çıkmıştır bir kere... Üstelik Orhan'ın kötü şöhreti, burada da peşini bırakmamaktadır. Karıştığı bir olay yüzünden, ezeli düşmanı Emniyet Amiri Tekin tarafından hapse atılır. Bu durum başta büyük kızı Sema olmak üzere kızlarında hayal kırıklığı yaratır.

HABERE YORUM KAT