1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Zamanı 3. yeni bölüm
Aşk Zamanı 3. yeni bölüm

Aşk Zamanı 3. yeni bölüm

Atv ekranlarında ikinci bölümüyle ekrana gelen "Aşk Zamanı" dizisi sosyal medyaya damga vurdu. Merakla beklenen Aşk Zamanı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Aşk Zamanı yeni bölümünde neler olacak? Detaylar ve yeni gelişmeler.

A+A-

Aşk Zamanı, romantik komedi tadındaki hikâyesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

 

Kabadayılık’tan emekli bir “baba” ve kızlarının komik, aşk dolu hikâyesi “Aşk Zamanı” merakla beklenen 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Zamanı yeni  bölümüyle (16 Temmuz Perşembe) 21.15’te atv’de.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan dizinin son bölüm etiketi #şimdiaşkzamanı, kısa sürede Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. #şimdiaşkzamanı etiketi, üst sıralara yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, uzun süre kalmayı başardı.

 

Bir kabadayının emekli olmaya karar verip kızlarıyla bir Ege kasabasına yerleşmesini konu edinen dizi, romantik komedi tadındaki hikâyesiyle fark yaratıyor.


Aşk Zamanı son böllümünde; Orhan, her ne kadar kızlarını bu ufak kasabada daha kolay zapt edebileceğini düşünse de hayat kızlarının önüne yeni aşklar çıkarmaktadır. Sema, babasının düşmanı Yahya'nın adamı olduğunu bilmeden Fikret'le görüşmektedir.

 

Eda, babasına bir kere daha yakalanma pahasına Doktor Levent ile görüşmekten vazgeçmez. Ok yaydan çıkmıştır bir kere... Üstelik Orhan'ın kötü şöhreti, burada da peşini bırakmamaktadır. Karıştığı bir olay yüzünden, ezeli düşmanı Emniyet Amiri Tekin tarafından hapse atılır. Bu durum başta büyük kızı Sema olmak üzere kızlarında hayal kırıklığı yaratır.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler