1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Yeniden'de neler yaşanacak?
Aşk Yeniden'de neler yaşanacak?

Aşk Yeniden'de neler yaşanacak?

Ekranların bomba dizisi olan Aşk Yeniden yarın yeni bölüm ile ekrana gelecek. Merakla beklenen Aşk Yeniden 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtım videosuna bakılırsa Fatih ve Zeynep'i zora sokan mahkemelik bir dava geliyor. İşte Aşk Yeniden yeni bölü

A+A-

Aşk Yeniden, 2015 yapımlı başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı Romantik komedi tadında Televizyon dizisidir.Dizinin ilk bölümü 10 Şubat 2015 yılında yayınlanmış ve reyting sıralamasında birinci olarak yayın hayatına iyi bir başlangıç yapmıştır ve 5 bölüm boyunca zirveden inmemiştir.  Aşk Yeniden yeni bölümüyle 26 Nisan Salı saat 20.00'da FOX'ta!

Aşk Yeniden'de yeni bölüm yarın ekrana gelecek. İzleyiciyi şoka sokacak olaylar üst üste gelecek. İşte Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanı!

AŞK YENİDEN YENİ BÖLÜM DETAYLARI
 

Fatih ve Zeynep, Ertan’ın babalık davası açtığı haberiyle büyük bir şok yaşamış ve Ertan’ın, Selim’i almak konusunda ne kadar kararlı olduğunu anlamışlardır. Ertan ise bu konudaki girişimlerine hız kesmeden devam etmekte ve avukatının verdiği akılla mücadelesini sürdürmektedir. Fatih bu durumu atlatabilmek için ilkin kaçmayı düşünse de Zeynep onu bu fikirden vazgeçirir. Nitekim Fatih ve Zeynep’in hayatında köklü değişiklikler olmak üzeredir. Çaresizce içine düştükleri durumdan kurtulmayı deneyen Fatih ve Zeynep hiç beklemedikleri bir haberle hayatlarının şokunu yaşayacaklardır… Aşk Yeniden yeni bölümüyle Salı akşamı FOX'ta!

fft16_mf6929225.jpeg

AŞK YENİDEN 52. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK YENİDEN DİZİSİ GENEL BİLGİLERİ
 

Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturan hikaye “Aşk Yeniden” FOX'ta!

Yapımcı Firma:    Süreç Film
Yapımcı :    İnci Gündoğdu- İsmail Gündoğdu
Yönetmen:    Ersoy Güler
Senaryo:    Ersoy Güler- Ramazan Demirli- Gülbike Sonay Üte Ayık- Eda Tezcan
Uygulayıcı Yapımcı:    Akın Topuz
Görüntü Yönetmeni:    Erçin Karabulut
Sanat Yönetmeni:    Melih Karaman

AŞK YENİDEN DİZİSİ YORUMLARI

- yorum söyleceğim yok kücük bişi için

- abi villada oturuyorlar bir sarj aleti almıyorlarmi yuh?

- Aşk yenide en iyi oynayan Zeynep?

- çookkkk komik?

- En tatli bence Selim?

- nefret ediyorum şu türkandan?

- benle kardeşlerim kavga edince annem=mukkades?

- koltuk çökecek?

HABERE YORUM KAT