1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Yeniden 17. bölümde yeni telaşlar
Aşk Yeniden 17. bölümde yeni telaşlar

Aşk Yeniden 17. bölümde yeni telaşlar

Aşk Yeniden dizisi 17. son bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Fox Tv ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Aşk Yeniden'in dün akşam yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Aşk Yeniden son bölüm detaylar..

A+A-
Aşk Yeniden dizisi 17. bölümüyle izleyenlerin karşısına geldi. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Aşk Yeniden'in yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Aşk Yeniden 17. bölüm ve detaylar..
 
 
Aşk Yeniden 17. bölüm özeti:
 
17. Bölüm Özeti
 
Bölüm Tarihi: 02/06/2015
 
Zeynep, annesinin ölmediği gerçeğini öğrenir öğrenmez Fatih ile birlikte Rize'yi terk edip İstanbul'a döner. Onların bu ani gidişi diğerlerinin de Fatih ve Zeynep hakkında telaşlanıp istanbul'a dönmelerine sebep olur. Zeynep, annesi ile ilgili öğrendiği gerçekleri yok saymakta ve sanki böyle bir durum yaşanmamış gibi davranmaktır. Onun bu hali başta Fatih olmak üzere tüm gençleri endişelendirmeye başlamıştır. Fatih, Zeynep ve annesi hakkındaki gerçeği Fehmi ve Gülsüme anlatırken ister istemez Mukaddes'e de duyurmuş olur. Mukaddes elde ettiği bu önemli bilgiyi en iyi şekilde değerlendirmekten çekinmeyecektir.
 
 
Aşk Yeniden 16. Bölümde neler olmuştu
 
Şevket’in emri vakisiyle herkes soluğu Rize’de alır. Karadeniz’in eşsiz doğası daha ilk andan itibaren hepsini büyüler. Şekercizadeler için yayla yaşantısı başta güç ve anlaşılmaz görünse de kısa zamanda Mukaddes dâhil hepsi yeşilin büyüsüne kapılırlar. Şevket Reis, dünürlerine memleketini gezdirip yetiştiği kültürü öğretmeye çalışırken Zeynep ve Fatih’in öncülük ettikleri genç ekip de macera peşinde koşarlar. Rize keşfi ve eğlence faslından sonra hepsi Rize’ye asıl geliş amaçları olan çay toplama işine girişirler. Başta Şevket ve Fehmi olmak üzere Şekercizadeler ve Taşkınlar artık orta yolu bulmuş, anlaşmaya başlamışlardır. Bu büyük aile için nihayet her şey yoluna girmiş gibi görünmektedir. Ancak Kara Meryem’in memleketiyle vedalaşmak üzere Rize’ye gelişi aile içinde dengelerin yeniden sarsılmasına neden olacaktır.

HABERE YORUM KAT