1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Yeniden 10.bölüm yeni fragmanı
Aşk Yeniden 10.bölüm yeni fragmanı

Aşk Yeniden 10.bölüm yeni fragmanı

Aşk Yeniden dün akşam çok eğlenceli ve aşk dolu bir bölümle ekranlara geldi.

A+A-
Aşk Yeniden'in dün akşamki bölümüne Zeynep'in kıskançlığı damgasını vurdu. Aşk Yeniden 10.bölüm yeni fragmanı dizi biter bitmez yayınlandı. İşte Aşk Yeniden'in yeni bölüm fragmanı
 
Fox TV'nin başarılı dizisi Aşk Yeniden dün akşam 9.bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Aşk Yeniden hayranları dize biter bitmez yeni bölüm fragmanını merak etti. Aşk Yeniden'in yeni fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.
 
AŞK YENİDEN 10.BÖLÜMDE NELER OLACAK!
 
Zeynep, Fatih ve İrem'i sarmaş dolaş yakaladığında Fatih'e olan tüm güvenini yitirir; şüphelerinde haklı çıktığını düşünür. Fatih'in, Zeynep'i aldatmadığına ikna etmek için gerçekleri açıklamaktan başka çaresi kalmamıştır. Fatih'i bu zor durumdan Şevket kurtarır. Şevket'in açıklaması, Zeynep'i şimdilik ikna etmiş gibi görünmektedir.
 
Şevket, durumu açıklamaya çalışırken büyük bir organizasyonun içine girmiştir: Selim'in sünnet düğünü. Fatih, Zeynep'in güvenini kaybetmemek adına bundan sonra çok daha dikkatli hareket edecek, Zeynep'i yanından ayırmayacaktır. Zeynep, Fatih'e yeniden güvenirken, tüm kuruntularının işsizlikten kaynaklandığına inanmaya başlar ve Meryem'in iş teklifini kabul eder. Sünnet düğününden sonra hayatına yeni bir düzen getirecektir. Nihayet düğün gecesi gelip çatar. Bütün sorunlar aşılmış, Zeynep ve Fatih'in aileleri bile gerginliklerinden kısmen kurtulmuşlardır. Sünnet çocuğunun annesi ve babası dans pistine çağrılıncaya dek her şey yolunda gider. Fakat düğünün davetsiz misafiri, bu mutlu tabloyu bozmaya yetecektir.
 
AŞK YENİDEN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
 
Meryem'in Zeynep'e kendisiyle ilgili gerçekleri açıklamak için düzenlediği yemek, Şevket'in Fatih'i aramasıyla bozulur. Fatih, Meryem'in Zeynep'in annesi olduğunu öğrenmiştir. Fatih'in Şevket'in sırrına ortak olması, onu Zeynep'ten gizli işler çevirmek zorunda bırakır. Şevket ve Meryem, geçmişin hesaplaşmasını yapmak adına bir günlüğüne kayıplara karışırlar. Bu durum Birol'u fazlasıyla endişelendirmiştir. Bu yüzden Fatih'i tüm gerçekleri Zeynep'e anlatmakla tehdit eder. Fatih kendisini büyük bir ikilemin içinde bulur. Fakat hem Şevket'in sırrını açık etmemeye, hem de Zeynep'i korumaya çalışarak gizli kapaklı işler çevirirken hiç ummadığı bir şey olur:
 
Zeynep, Fatih'in kendisini aldattığından şüphelenmeye başlar. Üstelik Mukaddes de Zeynep ve Fatih arasındaki gerilimi hissetmiş ve bu fırsatı iyi değerlendirmiştir. Mukaddes'in planları Zeynep'in kuşkularını hepten körükler. Fatih, kayınbabasına yardım etmeye çalışırken Zeynep'in güvenini sarstığının farkında değildir. Mukaddes planının yolunda gitmesiyle Fatih, açıklayamayacağı bir tablonun içinde bulur kendini. Zeynep, gördüklerine mi yoksa Fatih'e mi inanacaktır?

HABERE YORUM KAT