1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Laftan Anlamaz'ın 15. bölüm fragmanında büyük bir sürpriz yaşanıyor!
Aşk Laftan Anlamaz'ın 15. bölüm fragmanında büyük bir sürpriz yaşanıyor!

Aşk Laftan Anlamaz'ın 15. bölüm fragmanında büyük bir sürpriz yaşanıyor!

Aşk Laftan Anlamaz'ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz'ın yeni bölümünde işler iyice karışıyor. İbrahim ile Murat hayat için tartışıyor. Hayat'ın annesi Murat'ı görmeye şirkete geliyor. Aşk Laftan Anlamaz bu akşam Show TV'de.

A+A-

Aşk Laftan Anlamaz'ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz'ın yeni bölümünde Hayat, Murat ve İbrahim arasındaki durum nasıl gelişecek? İbrahim Hayat'a aşık olduğunu itiraf ediyor, Murat ikisini görüyor. Aşk Laftan Anlamaz heyecan dolu sahneleriyle ekranlarda olacak.
 
Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz, 15. yeni bölümü ile 19 Ekim 2016 Çarşamba akşamı saat 20:00'da Show TV'de.
 
AŞK LAFTAN ANLAMAZ 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


AŞK LAFTAN ANLAMAZ 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI-2


AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
“Aşk Laftan Anlamaz”ın 14. bölümünde; Didem, Hayat’ın yaşadığı evi öğrenmiştir. İbrahim’i de kullanıp Hayat’ı ifşa etmek ister. Hayat, Murat’la ilişkilerini bir süre gizli tutmak ister. Murat da Hayat’a hiç olmadığı kadar mesafeli davranır. Bu yüzden gerilen ikiliye Kerem ve Doruk yardım eder ve ilk randevularına çıkarlar. Hayat eve döndüğünde ise Emine’yi son derece sinirli bulur.

HABERE YORUM KAT