1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Laftan Anlamaz 6. bölümde neler olacak?
Aşk Laftan Anlamaz 6. bölümde neler olacak?

Aşk Laftan Anlamaz 6. bölümde neler olacak?

Ekranların vazgeçilmezi Aşk Laftan Anlamaz, bu hafta da izleyicisinin beğenisini bir hayli alacak bölümle geliyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisi bu bölümde neler yaşanacak? Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm ne zaman? İşte bütün ayrıntılar...

A+A-

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı yayında! Bu akşam ekranlarda yer alacak Aşk Laftan Anlamaz dizisi 2 ayrı fragman ile gösterime sunuldu.  Yapımını Bi Yapım'ın, Yönetmenliğini ise; Müge Uğurlar'ın  gerçekleştirdiği Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölümü bomba gibi geliyor. Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz her Çarşamba saat 20:00'de Show Tv'de!

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM 1. FRAGMAN


Tekstil İmparatoru Sarsılmaz ailesinin tek veliahtı olan Murat Sarsılmaz (Burak Deniz) Giresun'da Doğan ve İstanbul'da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan Hayat'la bir tesadüf sonucunda karşılaşır. Murat'ın Hayat'la tanışması bir kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi anlatılıyor.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM 2. FRAGMAN


Murat, Kerem ve Doruk, Cenk’in şikayeti üzerine geceyi karakolda geçirmek zorunda kalırlar. Yaşanan bu kötü olay, Hayat ve Murat arasındaki buzların daha da erimesini sağlar. Ayrıca Cenk’i köşeye sıkıştırıp, resimleri neden basına verdiğini de öğrenirler. Gerçekler ortaya çıktığında Murat, Didem’in anlaşmasını fesheder.

İpek’in babası sürpriz bir şekilde kızını ziyarete gelir. İpek her ne kadar heyecanlansa da babası sadece para istemek için gelmiştir. İpek parası olmadığını söylediğinde ise arabasını satmasını ister. Bunu öğrenen Hayat, arkadaşının durumuna dayanamaz ve sorunu halleder.

HABERE YORUM KAT