1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Laftan Anlamaz 3. böllüm fragmanı yayında!
Aşk Laftan Anlamaz 3. böllüm fragmanı yayında!

Aşk Laftan Anlamaz 3. böllüm fragmanı yayında!

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz, 3. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Show Tv ekranlarının yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz, ilk bölümden beri tüm ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Peki son bölümde neler oldu?

A+A-

Başrollerini ise Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı ve yapımcılığını Bi Yapım'ın üstlendiği aşk Laftan Anlamaz, çok konuşuldu. Dizinin son bölümünde neler oldu? 

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 3. BÖLÜM FRAGMANI
 AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

fft16_mf7252391.jpeg           

Aşk Laftan Anlamaz”ın ikinci bölümünde; Gerçek Suna’yı karşısında bulan Hayat, ne yapacağını şaşırarak güçlükle durumu geçiştirir. Korktuğu an gelmiştir ve yalanı açığa çıkacak mıdır? Üstelik Emine, Hayat’taki tuhaflığı fark edip kızının peşine düşerek Sarte’ye baskın yapar. Durumlar kızımız için daha da zorlaşacaktır. Hayat’ın yardımına her zamanki gibi Aslı ve İpek yetişir. Yapılacak tek şey Suna’dan birkaç gün daha izin almaktır. Hayat bunun mümkün olmadığını söylese de İpek bir yolunu bulacağına söz verir. Soluğu Suna’nın evinde alırlar. İpek ve Hayat, Suna’yı ikna edebilecekler midir? Bir taraftan da Murat’ın verdiği işlerle boğuşan Hayat, tuhaf testlere tabi tutulduğunu düşünür. Patronunun her şeyi öğrendiğinden şüphelenir. Bir de Didem’in kıskançlıkları ve diğer yanlış anlaşılmalar sonucu Hayat, gururuyla geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ OYUNCULARI
 
Hande Erçel: Hayat
Burak Deniz: Murat Sarsılmaz
Oğuzhan Karbi: Doruk
Merve Çağıran: İpek
Özcan Tekdemir: Aslı
Demet Gül: Tuval
Tuğçe Karabacak: Didem
Süleyman Felek: Kerem
Betül Çobanoğlu: Derya
Cem Emüler: Nejat
Evren Duyan: Fadik
Sultan Köroğlu Kılıç: Emine
Elif Doğan: Suna
Metehan Kuru: Gökçe
Oğuz Okul: Kemal
Gökçe Kocaoğlu: Çağla
Nazan Diper: Azime
 
HANDE ERÇEL KİMDİR?

fft16_mf7252401.jpeg
Hande Erçel, (d. 1993, Balıkesir)[1] Türk oyuncu ve model. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okumaya devam etmektedir.[1] Kanal D'de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz karakterini canlandırmıştır. 2016 haziran ayında "Aşk Laftan Anlamaz" dizisinde "Hayat" karakteriyle ekranlara geri döndü.

HABERE YORUM KAT