1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanlarında heyecan dorukta!
Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanlarında heyecan dorukta!

Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanlarında heyecan dorukta!

Show Tv ekranında yayınlanan yeni dizi Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanları yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelecek olan Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanları ile izleyenleri ekrana kilitleyecek.

A+A-

Show Tv ekranında yayınlanmaya başlayan yeni dizi Aşk Laftan Anlamaz 2. bölğm fragmanları yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelecek olan yeni dizi Aşk Laftan Anlamaz'ın başrollerinde Hande Erçel Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanları ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 2. BÖLÜM FRAGMANI


Yapımcılığını Bi Yapım'ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Bahadır İnce'nin oturduğu yeni dizi Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanları ile 22 Haziran Çarşamba saat 20:45'te Show Tv ekranında....

--2238864.jpeg

AŞK LAFTAN ANLAMAZ İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın ilk bölümünde; Hayat bir sabah uyandığında annesi Emine’yi karşısında bulur. Altı aydır iş bulamamasının sonucu olarak memleketine geri dönmeye zorlanır. Uzun yakarışlardan sonra yumuşayan Emine kızına sadece bir gün müddet verir. Hayat, telaşlı ve umutsuz bir şekilde görüşmeye giderken yakışıklı iş adamı Murat’la karşılaşır. Kavgalı bir şekilde ayrıldıktan sonra ikinci görüşmesi için, tekstil alanında önemli bir marka olan Sarte’ye doğru yola çıkar. 

Bitik bir halde asansöre bindiğinde ise küçücük bir yanlış anlaşılma sonucu kendini asistan olarak işe başlamış bulur, üstelik tamamen başka bir kimlikle! 
 


Hayat, bu olanları nasıl düzelteceğini düşünürken olaylar iyice arapsaçına döner. Ertesi gün işyerine gittiğinde karşısında Murat’ı görür. Üstelik patronu olarak! Bir an önce oradan kurtulmaya çalışan Hayat, iyice köşeye sıkışır. Çünkü yerine geçtiği Suna, tüm yaşananları öğrenmiştir.

HABERE YORUM KAT