1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanı yayınlandı!
Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Show Tv ekranında yayınlanmaya başlayan yeni dizi Aşk Laftan Anlamaz 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen Aşk Laftan Anlamaz dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

A+A-

Yapımcılığını Bi Yapım’ın üstlendiği başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi gibi ekranların sevilen yüzlerini bir arada toplayan Aşk Laftan Anlamaz dizisi 22 Haziran Çarşamba saat 20:45'te Show Tv ekranında...
 
KAVGA İLE BAŞLAYIP AŞKLA DEVAM EDEN BİR HİKAYE!
 
--2233959.jpeg
 
Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi "Aşk Laftan Anlamaz"da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ olarak izleyiciyle buluşacak.  Hande Erçel, dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak.
 
--2233963.jpeg
 
Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ ile bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın  kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.
 
AŞK LAFTAN ANLAMAZ 2. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK LAFTAN ANLAMAZ İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
“Aşk Laftan Anlamaz”ın ilk bölümünde; Hayat bir sabah uyandığında annesi Emine’yi karşısında bulur. Altı aydır iş bulamamasının sonucu olarak memleketine geri dönmeye zorlanır. Uzun yakarışlardan sonra yumuşayan Emine kızına sadece bir gün müddet verir. Hayat, telaşlı ve umutsuz bir şekilde görüşmeye giderken yakışıklı iş adamı Murat’la karşılaşır. Kavgalı bir şekilde ayrıldıktan sonra ikinci görüşmesi için, tekstil alanında önemli bir marka olan Sarte’ye doğru yola çıkar. 
 
AŞK LAFTAN ANLAMAZ 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bitik bir halde asansöre bindiğinde ise küçücük bir yanlış anlaşılma sonucu kendini asistan olarak işe başlamış bulur, üstelik tamamen başka bir kimlikle! Hayat, bu olanları nasıl düzelteceğini düşünürken olaylar iyice arapsaçına döner. Ertesi gün işyerine gittiğinde karşısında Murat’ı görür. Üstelik patronu olarak! Bir an önce oradan kurtulmaya çalışan Hayat, iyice köşeye sıkışır. Çünkü yerine geçtiği Suna, tüm yaşananları öğrenmiştir.
 

HABERE YORUM KAT