1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Asıl bayram sezon sonu
Asıl bayram sezon sonu

Asıl bayram sezon sonu

Diyarbakırspor AŞ Teknik direktörü Fethi Çokkeser, Ramazan ayının sona erecek olması ve yarın kutlanacak bayram nedeniyle taraftarlara yönelik özel mesaj yayınladı.

A+A-
BÜYÜK BAYRAMI SEZON SONUNDA YAŞAYACAĞIZ'
Çokkeser,”Yüce dinimiz için kutsal olan mübarek Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Alemlerin rabbi oruçlarımızı ve ibadetlerimizi kabul buyursun. Dünyanın bir çok yerinde ve yakınımızdaki komşu ülkelerde yaşanan insanlık dışı katliamları yapanları kınıyor,barış ve huzur ortamının sağlanmasını Allah'tan diliyorum. Bizi biz yapan İslami esaslar ve insani değerlerin yeniden egemen olmasını arzu ediyoruz. Başta Azrailler Grubu olmak üzere tribünlere renk getiren, Diyarbakırspor'a büyük güç veren, centilmenlikleri ve fair playlık davranışlarıyla son dönemlerde herkesin takdirini kazanan değerli taraftarlarımızın bayramını kutlayarak,onlara hediye olarak sezon sonunda şampiyonluğu yaşatmak istediğimizi beyan ediyoruz. 
 
'DİYARBAKIRSPOR İYİ YOLDADIR'
Geçen sezon kaçan şampiyonluktan dolayı bu sezon işi sıkı tuttuk. Mayıs ayında transfere başlayan ender kulüplerden biri olduk ve rakiplerimiz transfere başlarken biz transferi tamamlamış olduk. Kamp çalışmalarına da erken başladık. İlk etap kampında kondisyon ağırlıklı çalıştık ve takımın kaynaşmasını sağladık. Bayramdan sonraki ikinci etapta çok sayıda hazırlık maçı yaparak lige hazır olacağız. Taraftarlarımız bayrama gönül rahatlığı ile girsin. Takımdan yana endişeleri olmasın. Diyarbakırspor iyi yoldadır.” dedi.

HABERE YORUM KAT