1. HABERLER

  2. SPOR

  3. As Başkan Edemen açıklamalarda bulundu
As Başkan Edemen açıklamalarda bulundu

As Başkan Edemen açıklamalarda bulundu

Spor Toto 2.lig Beyaz gurup takımlarından Amed Sportif takımının as başkanı Nurullah Edemen açıklamalarda bulundu.

A+A-

Gelecek sezon çalışacağımız Antrenörümüz % 90 netleşti bayram sonu kamuoyuna gerekli açıklama yapılacak. Düşündüğümüz kadromuzda olmasını istediğimiz tüm oyuncularımız ile anlaşma yapılıyor ve yapılmayada devam edecek.

Sercan ve Önder ile anlaştıktan sonra yöneticilerimiz ile yaptığımız geniş kapsamlı toplantıda hem takımımız için hem de onların transfer sezonu sıkışmadan ayrılmasının daha hayırlı olacağı yönünde karar alıp arkadaşlarımıza teşekkür edip ilettik bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.

Öncelikle şunu çok net belirteyim ki şu an için bir genel kurul ve yönetimimize yeni yönetici alma gibi bir çalışmamız Yok.

Tüm arkadaşlarımız Can’la başla Takımımızı en iyi yere getirmek için çalışıyor.

 Ali Karakaş ta şu an kulup baskanı olarak görevine devam etmektedir. Farklı bir durum olması durumunda kulübümüz tarafından gerekli açıklama yapılacağının bilinmesini isterim.

Dış transfer de konuşulup prensipte anlaştığımız ve görüşmelerimizin devam ettiği futbolcular var bayram sonrası ilk etap kampına yetişecek şekilde bu transferlerin açıklamasını yapmayı planlıyoruz.

İnternet üzeri Satışlar yapılan “AmedStor”sayfamız hizmete devam ediyor.Her geçen gün daha iyi bir şekilde hizmet edecek daha aktif olacak site yenileme çalışmalarımız da sürüyor.

Ayrıca İlimizde belli noktalarda mağazalarımızın açılması konusunda yeni sezona yetişecek çalışmalarımız da son aşamaya geldi

Taraftarlarımız şunu bilsin ki tüm yönetim kurulu olarak Amed sf e yakışacak bir takım kurup yeni sezonda en iyi yerlere mutlaka geleceğiz.

Yeter ki onlar bize desteklerini esirğemesin….

HABERE YORUM KAT