1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Arzakçı seçim çalışmalarına devam ediyor
Arzakçı seçim çalışmalarına devam ediyor

Arzakçı seçim çalışmalarına devam ediyor

DİYARBAKIR- Diyarbakır bağımsız milletvekili adayı Abdullah arzakçı seçim çalışmaları kapsamında Ergani, Dicle ve Eğil'deki seçmenlerle bir araya geldi.

A+A-
Diyarbakır’da sık sık halkla bir araya gelen Arzakçı, Ergani, Dicle ve Eğil’deki seçmenleri de ziyaret etti. İlçelerdeki esnafı da gezen Arzakçı, vatandaştan destek istedi.
 
 
Arzakçı, esnafın yanı sıra siyasi partilerin seçim bürolarını da ziyaret etti. Halkın gösterdiği teveccühten memnun olduğunu dile getiren Arzakçı, seçildiği takdirde hayata geçireceği projeleri olduğunu belirtti. Arzakçı, tek amacının halka iyi hizmet etmek olduğunu dile getirerek, tüm siyasi partilere başarılar diledi.
 
 
Arzakçı, "Halkın bize gösterdiği teveccüh çok iyi. Bu teveccühten çok memnunuz. İnşallah seçim çalışmalarımızı hiçbir sıkıntı yaşamadan tamamlayacağız. Hayata geçirmek istediğim projelerim var. Bunun için halkımızın desteği benim için çok önemli. Tek amacım Diyarbakır halkına iyi bir hizmet sunmak. Allah hayırlısını nasip etsin, hem bizim için hem de halkımız için. Bütün siyasi partilere de başarılar diliyorum" dedi. 
 
 
(DE-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT