1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Arslancan seçim sonuçlarını değerlendirdi
Arslancan seçim sonuçlarını değerlendirdi

Arslancan seçim sonuçlarını değerlendirdi

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Çüngüş İlçe Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.

A+A-

Türk siyasi tarihinde halkın ilk defa kendi özgür iradesiyle verdiği oylarla Cumhurbaşkanını seçtiğini hatırlatan Arslanca, sadece kendilerinin değil tüm mazlum insanların kalbinin Erdoğan için attığını söyledi.

Arslanca, "Halkımızın verdiği destekle son 12 yılda Türkiye'nin gücüne güç katan Erdoğan yine halkımızın desteğiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin 12. Cumhurbaşkanı olarak seçildi.

Çüngüş ilçemizde her zaman olduğu gibi bu seçimde de yine kendine yakışanı yaptı ve dünyadaki mazlumların sesi olan, kimsesizlerin sesi olan, İslam aleminin ümidi olan şimdi de Cumhurbaşkanımız olan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında oldu.

Türk siyasi tarihinde ilk defa gerçekleşen bu seçime gereken önemi ve hassasiyeti göstererek kendi özgür iradesiyle bizim gibi olan, bizim içimizden olan, 12 yılda dünya milletler arenasında, Türkiye'yi zirveye taşıyan Başbakanımız Erdoğan'a yüzde 60 oy oranıyla destek veren kadirşinas Çüngüşlü hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum" dedi.


(HG-YRT-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT