1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Arka Sokaklar yeni bölüm
Arka Sokaklar yeni bölüm

Arka Sokaklar yeni bölüm

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde İsmet, beraber çalıştığı Mustafa ve Nihat ile bir kuyumcuyu kundakladılar. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

A+A-

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde İsmet, beraber çalıştığı Mustafa ve Nihat ile bir kuyumcuyu kundakladılar. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizde olacak..

İsmet, beraber çalıştığı Mustafa ve Nihat ile bir kuyumcuyu kundaklar.Bu sırada polis peşlerine takılır. Bir şekilde Polisi atlatmayı başarıp ıssız bir yere saklanırlar. Mustafa, İsmet’in söylenmesine dayanamaz ve İsmet’i bayıltıp Nihat ile birlikte kaçarlar.
 
Ekip, soyguncuların peşine düşer. Mesut ve Hüsnü gece devriyesindeyken aldıkları anons ile olay yerine giderler. Karşılarında darp edilmiş halde İsmet vardır. İsmet, bir motosikletli birinin gelip kendisini darp edip, anacığının evini sattığından aldığı parayı çaldırdığını söyler. Mesut ve Hüsnü adamın haline acıyıp yardımcı olmaya çalışırlar.
 
Deniz’in kedisi smokin rahatsızlanır. Engin ve Deniz geceyi veterinerde geçirirler. Engin, bur durumdan fazlasıyla rahatsızdır. Kimseye hiçbir şey belli etmemeye çalışır. Deniz, smokini tedavi sonrası evde bırakamayıp emniyete getirir. Kaşla göz arasında kedi kafesinden kaçar. Tüm emniyette smokin aranmaya başlanır.
 
Metin kız arkadaşı Aslı ile buluşur. Buluştukları yerde de anne Tülay çocukları basar. Makbule hıncını alamayıp Hüsnü’lerin evine polis ile baskın yapar.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler