1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Arka Sokaklar ekibi gizli görevde!
Arka Sokaklar ekibi gizli görevde!

Arka Sokaklar ekibi gizli görevde!

Kanal D'nin efsane dizisi Arka Sokaklar 378. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide ekibi gizli bir görev bekliyor. Rıza ve ekibi bu görevden başarılı çıkacak mı? Arka Sokaklar yeni bölüm detaylar.

A+A-

Arka Sokaklar yeni bölümleri ile yine Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayın hayatına yeniden başlayan dizi herkesi ekrana kilitledi. Bu hafta 378. bölüm ile seyirci karşısına çıkacak olan Arka Sokaklar'da görev çok zor. Ekibe yeni bir isim dahil oluyor.
 
Arka Sokaklar 378. bölüm ile 27 Kasım Cuma akşamı Kanal D'de..
 
ARKA SOKAKLAR 378. BÖLÜM FRAGMANI

 
ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Evlerimizin salonlarında yine sirenler çalmaya başlayacak. Kahramanlarımız dönüyor ama ufak bir farkla; bu defa sürgündeler! Rıza baba ve ekibi büyük uyuşturucu baronu Timur’u yakalayıp adalete teslim etmiştir. 
 
Rıza baba tam emekli olacakken Timur hapishaneden kaçar. Mesut, Hüsnü, Ali ve Aylin Timur’u yakalamaya çalışırken yanlışlıkla bir milletvekilinin garsoniyerini "deşifre" edip Timur’u ellerinden kaçırırlar ve İstanbul’un en belalı yerine, Taşlıtepe’ye sürülürler. Rıza baba da sürülmemiş ama emeklilik hayallerini ertelemek zorunda kalmıştır. Yeni yerlerinde ekibe eski dostları Murat da katılır.

HABERE YORUM KAT