1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Arka Sokaklar 405. bölüm fragmanı aksiyon dolu!
Arka Sokaklar 405. bölüm fragmanı aksiyon dolu!

Arka Sokaklar 405. bölüm fragmanı aksiyon dolu!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 405. bölüm fragmanı yayınlanan Arka Sokaklar'da şok gelişmeler yaşanıyor. İşte son yayınlanan 405. bölüm fragmanı ve ayrıntılarıyla Arka Sokaklar...

A+A-

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi isimlerin rol aldığı Arka Sokaklar izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. 405. bölüm fragmanı yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyor. Arka Sokaklar Cuma akşamları saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

ARKA SOKAKLAR 405. BÖLÜM FRAGMANI


Selin Komiser kaçırılıyor, tüm ekip peşine düşüyor! Arka Sokaklar 405. Bölüm 10 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Selin, Bekir tarafından rehin alınmıştır. Bekir, Turgut ve Erdal’ı da alıp mekan değiştirir. Rıza, Hakan ve Aylin ise Selin’in peşine düşerler. Mesut ve Hüsnü ise tanık koruma mekanında korumaya çalıştıkları Ayşe’yi resmi polis aracıyla daha güvenli bir yere gönderirken Ayşe yapacağını yapar. Araçtaki polisleri etkisiz hale getirip, Bekir’e ulaşır.
 
Erdal, aşık olduğu Selin’i alıp babası Azmi’nin malikanesine götürür. Azmi bu duruma çıldırır ve Erdal’ın üzerine yürür. Emniyette kıyamet gibi bir toplantı yapılır.
 
Mesut çileden çıkmış durumda Selin’i nasıl yalnız bırakabildiklerinin hesabını sorar. Mesut’un öfkesi geçecek gibi değildir. Rıza ve Arif Mitçi Faruk ile görüşüp Selin’i kurtarmak için yardım ister. Ekip, Selin’i sağ salim Bekir ve Erdal’ın elinden kurtarabilmenin peşine düşer.
 
--2211730.jpeg
 
ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Teröristlere doğru giden içi boş tır direksiyonda şoförü, yanında Ali’yle İstanbul’dan Diyarbakır’a doğru yola çıkmıştır. Tırı uzaktan Tem polisleri takibe alır. Pınar, Ali’nin sürekli nöbette olmasından ve görüşememeleri yüzünden babasına sitem eder. Bu sırada Rıza ağzından Ali’nin İstanbul’da olmadığını kaçırır.
  
Tarık’ın kızı Efsun ifade için emniyete alınır. Tarık kızının üzerine bu kadar gidilmesinden rahatsız olur. Rıza’ya Azmi’nin kolay lokma olmadığını hiçbir şeyin planladıkları kadar basit olmadığını söyleyip emniyetteki işlemleri bitirip giderler.
 
Azmi, Erdal ve Haldun’u karşısına almış, Tarık’ın hem kendisini atlatması hem de Efsun’un kurtarılması ile ilgili tüm öfkesini kusar. Yolda örgüte giden tırın şoförünün polisle iş birliği içerisinde olduğunu öğrenirler. Azmi hemen örgüte haber verilmesini ve gerekli önlemin alınmasını ister. Ali’nin içerisinde olduğu tır artık tehlikededir.  

HABERE YORUM KAT