1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Arka Sokaklar 373.bölüm
Arka Sokaklar 373.bölüm

Arka Sokaklar 373.bölüm

Kanal'D fenomen olan dizisi Arka Sokaklar 373.bölümüyle ekranlara geliyor. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde izleyici neler bekliyor! Yeni bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacak! Arka Sokak 373.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar..

A+A-
Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinin başında gelen  Arka Sokaklar'da heyecan 373.bölümle kaldığı yerden devam ediyor. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Rıza Baba ve ekibini neler bekliyor! Yeni bölümde neler yaşanacak! Arka Sokaklar 373.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 
 
Arka Sokaklar son bölüm özeti
 
Sedef’in mahkeme günü gelip çatmıştır. Sedef’in tutuksuz yargılanmasına karar verilir. Sedef, hapishaneden çıktıktan sonra Tunç ve Mesut’a teşekkür etmek için yemeğe davet eder. Tunç gider ancak Mesut çok gönüllü değildir.
 
Rıza, Valilikteki toplantıdan gelmiştir ve Bakanlığında katılacağı bir brifing vardır. Bu sebeple Aylin’in bütün işini bırakıp kendisine yardım etmesini ister. Engin ise bu duruma itiraz eder ve Aylin olmadan ekibin çok zor duruma düşeceğini söyler. Rıza bu duruma bozulsa da başka birini seçmeye kabul eder.
 
Sedef’in mahkeme günü gelip çatmıştır. Sedef’in tutuksuz yargılanmasına karar verilir. Sedef, hapishaneden çıktıktan sonra Tunç ve Mesut’a teşekkür etmek için yemeğe davet eder. Tunç gider ancak Mesut çok gönüllü değildir. Sedef, Mesut’un kendisinden kaçtığının farkındadır. Son bir veda konuşması yaparlar.
 
Sedef ağabeyi Servet ve kızı Melek ile beraber Adana’ya gitmeyi planlamaktadır. Mesut’un ağzından çıkacak gitme kelimesini bekler. Ancak istediği cevabı alması imkansız gibidir.
 
Metin, kız arkadaşı Aslı ile buluşmaya hazırlanmaktadır. Beraber sinemaya giderler. Aslı annesi Makbule’yi karşısında görünce olanlar olur.

HABERE YORUM KAT