1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Arınç:'Diyarbakırspor kapanmayacak'
Arınç:'Diyarbakırspor kapanmayacak'

Arınç:'Diyarbakırspor kapanmayacak'

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Diyarbakırspor'un kapatılmayacağını ve bunun için ellerinden gelen herşeyi yapacaklarını söyledi.

A+A-

Bazı açılış ve incelemelerde bulunmak için bugün Diyarbakır'a gelen Arınç, taraftarların kendisine Diyarbakırspor'un sorunlarını çözmesini istemeleri üzerine: "Merak etmeyin Diyarbakırspor kapatılmayacak" cevabını verdi.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'ndeki ödül törenine katılan Arınç'a, sorunları iletmek üzere Diyarbakırspor Dernekler Birliği Yönetimi'de orada yer aldıllar. Dernek Yönetimi daha önceden hazırladıkları 21 Numaralı üstüne Bülent Arınç yazılı formayı kendisine hediye ettiler. Formayı büyük bir içtenlikle kabul eden Arınç'ın sorunların çözümünü isteyen taraftarlara yönelik olarak "Merak etmeyin Diyarbakırspor kapanmayacak, elimizden ne geliyorsa yapacağız" demesi, konudan daha önceden haberdar olduğu izlenmi verdi.

Diyarbakırspor Dernekler Birliği Yönetimi ve bazı taraftarlar bu açıklama üzerine Arınç'a büyük bir sevinç içinde alkışla karşılık verdiler. Bu açıklamanın böyle bir zamanda yapılmasını en azından bir umut ışığı olduğunu dile getiren Dernek Yöneticileri, Arınç'a teşekkür ederek ayrıldılar.

DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL HABER